PDA

View Full Version : Моята история от 2012г de_aztec



tqnkata1
06-05-2014, 10:58
Скъпи съфорумници аз съм Тянката познат още в CS средите като O4ITE WALL RACETE AIM. Държа да отбележа ,че съм познат и високо уважаван играч. И така моята история е следната беше лятото на 2012 година моят приятел и съотборник още от годините на 1.5 - SOUND IS 1/2 HACK ми беше дал IP на еврокома. Аз цъках в класика и си спомням бяхме на мапа de_aztec и там случайно се запознах с 1 момиче пишеше се multi fruits просто ме попита как да махне анимацията при смяна на оръжията нали да не ги върти като ги вади и т.н. Аз се съгласих и ѝ сложих HLTV models oτ CS 1.5 и също и сложих мерник на AWPτο , за да ги взима n0 z00m по-лесно. Тя много се зарадва и така станахме приятели и почнахме всяка врътка да ходим заедно и след това си писахме в mIRC , по-късно си говорихме по Skype. Всичко беше много добре за първи път чувствах как някой оценява моите най-добри черти - уменията ми на CS . Но един ден не влезе да играем и аз се почудих , проверих в mIRC и Skype също я нямаше и след това няколко дни също не беше на линия предположих ,че ако не е на линия значи е на две. Аз проверявах редовно , но от тогава не е влизала изобще.
Знам , че ще е доста трудно да намеря човек , на когото знам само nicka в CS , но ако някой има идеи да сподели това беше от мен приключих край на връзката авери.
Вечно ваш , tqnkata1 ( O4ITE WALL RACETE AIM)

HJGG
06-05-2014, 11:40
Толкова е тъжно :(

RapExotic
06-05-2014, 12:20
Знаеш доста повече за нея от колкото предполагаш. Ник, Скайп, вероятно щом сте си говорили и реално име.. Много хора ползват един и същи Ник в много различни сайтове. Напиши нейният в Гугъл и виж дали ще намериш нейни акаунти в други сайтове.

RiB
06-05-2014, 21:26
Много тъжно, братле! Разчувства ме! Няма по-голяма самота от това да бъдеш от двойките, да имаш 15 човека съотборници и пак да се чувствам сам ;( ;(

BanKai
06-06-2014, 05:32
Може да цъка в някой от българските масаци без да ти казва.