PDA

View Full Version : Влюбена съм и сексуално привлечана от травестит



мила
06-16-2014, 09:50
Имах профил в сайт за запознанства. Писа ми едно момче. На снимките изглеждаше като момиче, но ми обясни, че е травестит. Стана ми интересно да си общуваме. Той ми прати по Скайп, как изглежда, кото момче. Привличаше ме много, но той не ме канеше на среща сигурно се страхуваше, че ще го разкарам. Аз затова го поканих. Казах му да се появи, като момиче. Направи точно това, което казах. Беше много красив с черната рокля и дълга кестенява коса. Харесах го. Това беше любов от пръв поглед. Много интересен човек е а в секса е ненадминат. Имам усещането, че такива мъже, като моят не се харесват от момичетата, защото досега няколко "приятелки" се опитаха да ни разделят, но любовта ни е силна. Въпросът ми е и към момичетата и към момчетата. Какво ви е мнението за травестити? Обосновете се, когато отговаряте.И какво ви е мнението за връзки, като нашата с приятелят ми?

DarkTemplar
06-16-2014, 10:08
Мнението ми е, че това е поредната тема за травестити/лейдибои/кросдресъри или както там се наричат тези объркани хорица. Не знам как се чувстват те и защо го правят, но аз никога не съм ги смятал за нещо особено.

nansi_2005
06-16-2014, 12:37
А как си мислиш да го представиш на твоите родители ? И как смяташ че той си вади парите и дали това не те притеснява ... Ако е така впускайсе в любовта ! Това е най-хубавпто нещо и щом ти харесва не слушай никой тук ! Ако вие се харесвате взимайте се и да ме ти пука мнението на останалите

baby_baby
06-16-2014, 12:53
Успех :д

dimitar_ak
06-16-2014, 13:00
Трябва да забранят ваканцията. Децата скучаят.

mimaria
06-16-2014, 13:22
внимавай на сякаде ги има такива миличка

mimaria
06-16-2014, 13:24
не не трява :-P:-P:-P:-P:-P

mimaria
06-16-2014, 13:31
Мнението ми е, че това е поредната тема за травестити/лейдибои/кросдресъри или както там се наричат тези объркани хорица. Не знам как се чувстват те и защо го правят, но аз никога не съм ги смятал за нещо особено.


А как си мислиш да го представиш на твоите родители ? И как смяташ че той си вади парите и дали това не те притеснява ... Ако е така впускайсе в любовта ! Това е най-хубавпто нещо и щом ти харесва не слушай никой тук ! Ако вие се харесвате �� взимайте се и да ме ти пука мнението на останалите
прав си и то доста

мила
06-16-2014, 14:18
А как си мислиш да го представиш на твоите родители ? И как смяташ че той си вади парите и дали това не те притеснява ... Ако е така впускайсе в любовта ! Това е най-хубавпто нещо и щом ти харесва не слушай никой тук ! Ако вие се харесвате ������ взимайте се и да ме ти пука мнението на останалите

Програмист е. Така ми каза. За парите с него нямаме проблеми. Какво да кажа на родителите не съм решила още, но мисля, че ще успея в най-добрата светлина да го представя. Пък и това, че е травестит не означава, че винаги излиза облечен, като жена. Например, като ходи на работа е облечен, като мъж. Затова, като реша да го запозная с родителите ми знам, че ще се облече и прeдстави по такъв начин, че да го харесат и възприемат. Винаги ще се обичаме. Любовта ни винаги ще е жива.

RapExotic
06-16-2014, 15:15
Сега ти е интересно и се кефиш, ама след 1-2 години ще усетиш липсата на мъж в семейството и ще си скубеш косите защо си си пропиляла времето с това същество.

sexa_na_kompleksa
06-16-2014, 16:44
Всъщност терминът "травестит" е остарял и дори обиден. За предпочитане е трансполов.
Нямам определено мнение за трансполовите хора или за хората с различна сексуална ориентация. Съдя за всеки по това какъв всъщност е той, а не каква е сексуалната му ориентация.
Ако имате чувства един към друг, бъдете си заедно и не обръщайте внимание на чуждото мнение.