PDA

View Full Version : Объркана съм



DirtyDirty
08-31-2014, 20:53
Привет на всички! :)
Нека ви разкажа моята история и се надявам да получа някакви съвети. Бях заедно с едно момче почти три години всичко си беше ОК обичахме се много, дори понякога си мислех, че ме обича много повече отколкото аз него. Той миналото лято замина да учи в чужбина, но това не ни повлия зле, обаче преди 3 месеца скъсахме, защото се промени ужасно много просто стана студен към мен държанието му и всичко друго се промени и разбира се много страдах след раздялата ни всяка вечер плачех. Започнах по-често да излизам и да се сближавам с един много добър приятел. Преди месец той ме целуна и започнахме да се натискаме, но му казах, че искам да останем пруятели той каза добре, но въпреки това се държим като гаджета т.е като се видим се целуваме и прегръщаме. Но проблема е там, че спах с него и всеки път като излезем той иска да правим секс. Имам желание да правя секс с него, но откакто това се случи дето ме целуна и започна всичко това не си говорим като преди имам чувстовото, че ме използва само за секс. Започнах да изпитвам някакви чувства към него, но се боя, че той не изпитва същото (макар че още обичам бившия си). Страх ме е да му споделя, че искам да се получи нещо между нас, за да не ме отхвърли нещо или незнам...

marilyn
09-01-2014, 14:03
Поговорете си. Ако имаш чувства към бившия, не се захващай с ново гадже, докато не ти мине. Прави си секс и се забавлявай. А и не виждам какво лошо има в това да правиш само секс с това момче?

DirtyDirty
09-01-2014, 17:44
Така е но просто ми е много добър приятел (или беше) а сега ми е много объркано..

Smrazqvashta
09-01-2014, 17:58
Ако наистина имаш чувства към него, както казваш трудна работа да бъде само секс.

DirtyDirty
09-01-2014, 23:05
Харесвам го, но няма как да се влюбя толкова бързо + това още си обичам бившия все пак дълго време бяхме заедно :)