PDA

View Full Version : Объркана съм



DirtyDirty
08-31-2014, 21:00
Привет на всички!
Нека ви разкажа моята история и се надявам да получа някакви съвети. Бях заедно с едно момче почти три години всичко си беше ОК обичахме се много, дори понякога си мислех, че ме обича много повече отколкото аз него. Той миналото лято замина да учи в чужбина, но това не ни повлия зле, обаче преди 3 месеца скъсахме, защото се промени ужасно много просто стана студен към мен държанието му и всичко друго се промени и разбира се много страдах след раздялата ни всяка вечер плачех. Започнах по-често да излизам и да се сближавам с един много добър приятел. Преди месец той ме целуна и започнахме да се натискаме, но му казах, че искам да останем пруятели той каза добре, но въпреки това се държим като гаджета т.е като се видим се целуваме и прегръщаме. Но проблема е там, че спах с него и всеки път като излезем той иска да правим секс. Имам желание да правя секс с него, но откакто това се случи дето ме целуна и започна всичко това не си говорим като преди имам чувстовото, че ме използва само за секс. Започнах да изпитвам някакви чувства към него, но се боя, че той не изпитва същото (макар че още обичам бившия си). Страх ме е да му споделя, че искам да се получи нещо между нас, за да не ме отхвърли нещо или незнам...

pinkblood
08-31-2014, 21:45
Замисляла ли си се каква е причината бившият ти приятел да започне да се държи студено с теб? Разговаряла ли си с него за това? Защото причината може да си ти.
Не допускай това момче ,което харесваш в момента да те използва. Настъпи малко и му откажи следващите няколко пъти ,когато ти предложи отново да го направите. Ако видиш ,че се отдръпва то е ясно ,че няма сериозни чувства към теб. И все пак поговори с него и му сподели как се чувстваш . Не се страхувай ,че ще те отхвърли , ако не опиташ няма как да разбереш.
И ума не ми го побира как ще обичаш един ,а ще харесваш и ще спиш с друг??? Събери си мислите . С бившия ти едва ли ще се получи , нормално е да го обичаш .. все пак сте били почти три години заедно . Но следващия път ,когато скъсаш с приятеля си си дай малко време да го забравиш преди да започнеш да излизаш с друг. И на мен ми се струва ,че спиш с другото момче ,защото връзката ти от разстояние не ти е давала това , от което се нуждаеш - най-малкото от секс.

DirtyDirty
08-31-2014, 22:06
Много пъти съм се питала каква е причината да се държи така с мен борих за него докрай той просто не го забелязваше все му е тая дали ще съм с него или не. Спах с това момче и аз незнам защо но ми помогна донякъде да забравя за бившия си. Не искам да споделям чувствата си с него защото и ще заминава да учи и много рядко ще си идва .. тоест започва студентски живот и няма да му е до гаджета пък и е малко студенокръвен.

RapExotic
09-01-2014, 05:16
Няма как едновременно да сте просто приятели и гаджета. Избери си едното. Той ясно ти е показал, че те харесва и иска да е с теб, а ти си го отхвърлила. Най-вероятно още имаш шанс щом се държи толкова интимно с теб, но ако почакаш още малко може и да му омръзнеш.