PDA

View Full Version : Какво да правя ?



Daidito
09-27-2014, 13:09
Здравейте .. Сигурно има много подобни теми,но ми е много тежко,няма с кой да споделя,няма от кой да искам съвет .. :( На 23 г. съм,приятелят ми също ! Запознахме се,когато бяхме на 16.. Порастнахме заедно. Дойде момент,в който нещата не вървяха,той не ми обръщаше внимание,не ми даваше това,от което се нуждаех и се появи човек,който ме караше да се усмихвам постоянно .. Разделихме се заради него,с много обиди и болка. След известно време пак започна да ме търси,да ми казва,че не ме е забравил,че съжалява,че ще се промени и т.н (обичайното) .. От моя страна също имаше интерес,липсваше ми и решихме да се съберем .. Имали сме кратки раздели и след това и пак се събирахме .. Всички около нас казват,че ще се оженим,че сме заедно от деца и не можем един без друг,колкото и да се караме. Но аз не мисля така.. Не знам дали го обичам или се заблуждавам.. свикнала съм с него. Той се грижи за мен,обича ме .. но просто вече не е същото,не върви.. Не знам какво да правя.. На ясно съм,че не желая да прекарам остатъка от живота си с него,знам че той не е човекът за мен,но нямам силите и смелостта да му кажа,че искам да се разделим.. Страх ме е как ще реагира.. Пак ще си помисли,че е заради друго момче,ще се започне със скандали,обиди.. а не искам да приключим така. Тази връзка се превръща в мъчение,заради един навик .. дайте ми съвет,моля ви :(

FAKE IT
09-27-2014, 13:19
Е, какво толкова, съберете се пак. Докато не се появи някой нов пич, който да запълва празнините и не го зарежеш.

Няма нищо лошо в това да си играеш с момчето и със себе си, сигурно е много забавно. ;D

Daidito
09-27-2014, 13:29
Ние сме заедно ..

FAKE IT
09-27-2014, 13:51
Оо, чудно. За какво си правиш труда сега да скъсаш с него на сила? Изчакай удобния момент, да се появи новия и тогава. :D

RapExotic
09-28-2014, 19:35
Защо си се върнала при човек, с когото знаеш, че не искаш да бъдеш? Това си е чист мазохизъм. Най-добре спри да губиш времето на момчето, както и своето собствено.

marilyn
09-29-2014, 08:38
Щом вече не искаш да си с него, значи е дошло време да се разделите. Не можеш да съдиш по мнението на другите, защото били казвали, че сте много готина двойка. Гледай своето щастие. Това, че си с него от много време, не означава, че винаги трябва да сте заедно. Кажи му, че не го обичаш вече и не можете да продължавате така.

BeTheOne
09-29-2014, 18:13
Връзката ви явно е изчерпана. Заедно сте защото сте имали хубави моменти и двамата ги помните. Един вид сте заедно заради вашето минало.

Един много изтъркан израз, но и много правилен - бившите гаджета са си бивши гаджета. По един или друг начин нещата ще приключат - от вас зависи, какъв ще бъде той. До колкото разбирам си наясно с това, което искаш. Прояви зрялост и намери начин да сложиш край - това ще е по-доброто и за двама ви, няма да се лъжете един друг и да не си вярвате.

Защо се разделяш с него си е твоя работа и той трябва да уважи твоето решение. Няма значение дали е заради друг или не.

Как да се разделиш с него? Няма нужда от караници, безкрайни обяснения, обещания, увещания и други подобни. Прекъсваш комуникация с него - не е толкова сложно. Като те пита защо, просто не искаш да сте заедно. Няма да свърши света. В крайна сметка сте големи хора и трябва да приемате нещата такива каквито са.


Поздрави!


BeTheOne

Тодор
09-29-2014, 18:27
Първата любов,миличко,въпреки че винаги остава незабравима...никога не остава и последна!!!Каквото било било.изживейте си малкото оставащи щастливи дни ...и после всеки по своя път