PDA

View Full Version : Четири години си заминаха..и аз съм окей?!?



TROLLDADLOLCAKE
10-27-2014, 16:17
Ще разкажа на кратко..имаше едно момиче,което "намерих" преди 4 години..целият град я обиждаше,а мен голяма част от граба ме познава..та защитих я аз..запознахме се и аз си я харесах..Нещата обаче не вървяха много добре..Постоянно имаше етапи, в които се "разделяме" и "събираме"..Та бяхме се скарали..почти година не писахме и преди 6 месеца пак започнахме...Всичко беше окей и скоро се събрахме..Бях доста променен - адски милия,правех адски големите компромиси и с риск да прозвучи презвезто и надуто - бях момчето мечта..НО..Последните 2 седмици нещата се влошиха доста, от което аз доста страдах..на два пъти от нерви ми тече кръв от носа и бях се докарал до системи..Адски много притесних родителите ми и всички близки.Снощи вечерта не издържах и реших да поговоря с нея..попитах я дали въобще иска да сме заедно и как въобще ме приема...След 5 мин. мълчание получих нещо от сорта на "Съжалявам опитах,но те приемам само като приятел..".Очакваше да започна да я наричам курва и прочие, но незнайно защо аз го приех с усмивка..Обясних и,че няма проблем,защото знам, че съм дал всичко от себе си и понякога в живота става така..Просто независимо,колко си дал не е достатъчно..След като и казах това сякаш тя започна да съжалява..Изглеждаше доста разтроена, а аз бях окей..Попитах я как е,а тя отговори, че не знае..Днес ми казаха,че е плакала доста,а тя през живота си не е плакала и просто не мога да го възприема..Уж аз трябваше да съм съсипания,а аз реално съм адски стимулирания,от 4 дни не пуша и днес си купих карта за фитнес..Говорих и с най - добрия ми приятел и той ми каза цитирам "Който гроб копае, в гроб пада.Тя един вид искаше теб да погребе,а сама се нацепи,където най - малко иска"..Та исках да чуя и вашето мнение,тьй като доста пъти съм получавал съвети тук и знам, че има доста хора с опит по - голям от моя.

bReAk3R
10-27-2014, 19:28
Приятелят ти ти го е казал най-точно според мен. Не знам какво е целяла с тва накрая и кво е очаквала, ама на твое място не бих предприемал нищо вече по дадения въпрос.

TROLLDADLOLCAKE
10-27-2014, 19:42
Приятелят ти ти го е казал най-точно според мен. Не знам какво е целяла с тва накрая и кво е очаквала, ама на твое място не бих предприемал нищо вече по дадения въпрос.


Не съм си и помислял да предприемам.Просто странното е,че ми е гадно за нея..а всъщност на мен трябваше да ми е гадно за самият себе си..Един вид се притеснявам дали е добре.. :)

Naive
10-27-2014, 19:52
Човек претръпва в даден момент. А и има време да избие, ако трябва. :)

golemiq_korab_minava
10-27-2014, 20:03
ще се оправи, нормално е.

RapExotic
10-27-2014, 20:17
Остави я да си сърба попарата. Такива момичета аутсайдерки не ти трябват. За да я отбягва целия град значи има причина, работата не е чиста. Когато си влюбен може да не забелязваш или да не искаш да забележиш тези неща, но отстрани погледнато си личи. Занимавал съм се преди години с подобен тип момиче и от тях освен проблеми друго не можеш да видиш.

tori
10-27-2014, 20:55
Казаха ти - претръпнал си. Сега просто я остави да се нареве щом така иска и оттам нататък кой откъде е. Само дето на мен ми се струва, че или не знае кво иска, или те пробва колко още ще ѝ се връткаш на пети.

TROLLDADLOLCAKE
10-27-2014, 21:27
Остави я да си сърба попарата. Такива момичета аутсайдерки не ти трябват. За да я отбягва целия град значи има причина, работата не е чиста. Когато си влюбен може да не забелязваш или да не искаш да забележиш тези неща, но отстрани погледнато си личи. Занимавал съм се преди години с подобен тип момиче и от тях освен проблеми друго не можеш да видиш.


Не,не..тогава я хранеха,защото беше защитила нейна приятелка,която наистина беше направила глупости..Все тая,благодаря за съвета.

TROLLDADLOLCAKE
10-27-2014, 21:29
Казаха ти - претръпнал си. Сега просто я остави да се нареве щом така иска и оттам нататък кой откъде е. Само дето на мен ми се струва, че или не знае кво иска, или те пробва колко още ще ѝ се връткаш на пети.

Тя самата си го каза,че не знае какво иска.Но пък аз от моя страна не съм глупак..Млад съм,живота тепърва е пред мен и не можех да продължавам така да си съсипвам здравето, защото "Тя не знае какво иска"..И явно е,че тя вече съжалява,което честно казано осъзнах,че си е чисто и просто неин проблем..Не смятам,че ако наистина държеше на мен като "гадже" (не знам как да се изразя) щеше да прави нещата през последните 2 седмици.Благодаря ти за съвета,жив/а и здрав/а! :)

fire_magic
10-27-2014, 21:51
от твоя страна никви действия повече, щом ти е казала, че не може да те приеме като нещо повече от приятел
ако почне тя да те търси и такова тогава ще го мислиш и ще прецениш какво да правиш според чувствата и мислите си

muhatacece
10-27-2014, 22:44
Zaebi q, a ako iska da se vrushta pri tebe i otvurni sus sushtoto, koeto tq ti e kazala :D

fire_magic
10-27-2014, 22:52
хаха да, ако това ще те накара да се почувстваш по-добре, мен не би

muhatacece
10-27-2014, 22:57
razlichni hora :)

baby_baby
10-30-2014, 16:18
Щом ти го е казала значи не го казва ей така може просто за момента да и е станало тъжно

CoockieMonster
10-31-2014, 15:01
След тази тема мисля. че имам здраво търпение. Моя ме мъчи така в продължение на един месец. Е както и да е, разделих се с него преди седмица и сега се чуствам повече от прекрасно!
Приятелят ти е мнооооооого прав!

Ospi
11-01-2014, 21:57
Само аз ли мисля, че го е забала задето е този милия и тн. От къде знаеш, че си момче мечта? Нищо лично, но много хора мислят че са едно, но са абсолютно различно.

И помнете, хората, които приличате, са огледален образ на вас самите. :)

xXxPETYAxXx
11-02-2014, 07:31
Въобще не знам защо си се събрал отново с момиче, с което от 4 години не ви се получава. И всъщност да - там където казваш да не прозвучиш надуто, по-скоро звучи тъжно. Абе, като цяло да стигнеш до системи заради някаква фръцла не си струва!

Sarafina
11-03-2014, 17:44
Целият град я обижда? Пловдив? Как се казва? :D

TROLLDADLOLCAKE
11-03-2014, 21:18
Само аз ли мисля, че го е забала задето е този милия и тн. От къде знаеш, че си момче мечта? Нищо лично, но много хора мислят че са едно, но са абсолютно различно.

И помнете, хората, които приличате, са огледален образ на вас самите. :)

Защото адски много момичета искат да са с мен и ми казват,че тя НЕ заслужава момче, като мен..anyway..А и мисля така,защото наистина дадох всичко от себе си..хората рядко го правят.

TROLLDADLOLCAKE
11-03-2014, 21:19
Въобще не знам защо си се събрал отново с момиче, с което от 4 години не ви се получава. И всъщност да - там където казваш да не прозвучиш надуто, по-скоро звучи тъжно. Абе, като цяло да стигнеш до системи заради някаква фръцла не си струва!

Именно точно това проумях,че не си струва...За това и я накарах да ми каже най - после какво точно иска..Все тая..днес говорих с една нейна приятелка и ми каза,че тя съжалява,но аз от моя страна вече не искам да съм с нея, така че сме квит.

Ospi
11-04-2014, 16:03
Защото адски много момичета искат да са с мен и ми казват,че тя НЕ заслужава момче, като мен..anyway..А и мисля така,защото наистина дадох всичко от себе си..хората рядко го правят.

Ето къде е проблема :)! Даваш всичко от себе си. Наместо това, давай реципрочно на това, което тя дава на теб. Даже малко по-малко. Мога да ти заобяснявам защо, но ме мързи в момента. Послушай ме ;).

fenkaaa
12-02-2014, 09:11
Казаха ти - претръпнал си. Сега просто я остави да се нареве щом така иска и оттам нататък кой откъде е. Само дето на мен ми се струва, че или не знае кво иска, или те пробва колко още ще ѝ се връткаш на пети.

Мм да, искала е да си вдигне самочувствието и да чуе как и се жалваш, но не и се е получило и е сметнала, че е тъпо да ти се жалва, след като те е отрязала. В крайна сметка не се е получило както го е очаквала, не те приема само за приятел и сега тя ще страда.

TROLLDADLOLCAKE
12-05-2014, 06:21
Мина известно време от тогава.Чак бях забравил за темата...Сега тя съжалява и сме "скарани"..За пореден път си търсеше внимание, като се опитваше да намира кусури на новото момиче, с което излизам.Която между другото е доста красива..Казах и да не се хаби,че няма да и се получи и сега е "сърдита".За мен отново незнайно защо е "окей"..Цял месец пробваше да ме издразни по всевъзможни начини и на няколко пъти ми каза "Виждам,че излизаш с други...Аз не излизам с никой" Като подчерта втората част неколкократно...Но аз може би вече не я искам,защото и за момент не трепнах..Явно така ми е по - добре,знам ли..