PDA

View Full Version : Какво да правя?



weheartiit
11-15-2014, 13:18
Не исках да пиша,но се нуждая от малко помощ.
Преди около 2-3 месеца се запознах с едно момче.След няколко дни той ми писа и
от тогава се почнаха постоянните чатове,разговори и т.н.Всичко тръгна на шега,не съм
мислила,че ще изпитвам чувства към него пък и като цяло той не беше за мен.
Беше доста променлив,понякога беше супер мил и заинтересован,друг път точно обратното,
но важното е,че ме търсеше постоянно.Не чувах особено хубави приказки за него,но
това не ме интересуваше докато държанието му към мен беше добро.С течение на времето излязохме,
беше по моя инициатива и не бях особено доволна от този факт,но както и да е преглътнах
гордостта си просто защото исках да го видя.Всичко мина супер,уговорихме се и за следващ път,
но този път така и не дойде...Изскочи ми с оправданието,че е забравил,но аз предния ден го бях подсетила.
Минаха ми какви ли не идеи през главата защо може да направи така.Мислех си,че не иска да се занимава
повече с мен и след като сме се видели не ме е харесал,но тогава защо продължаваше да ми пише
и звъни?Мислех си,че няма желание,но го питах и той ми каза,че не е така,това били глупости.
След този път в който "забрави" аз отново преглътнах и реших,че няма смисъл да се сърдя.
Пишехме си отново,но не беше същото.Трябваше постоянно аз да го търся,отговаряше ми с
по една дума,минаваха дни в които не си пишем,а това не се беше случвало преди.Обвинявах се,
мислих ,търсих някакъв проблем от моя страна ,но не намирах.Тогава ме огря.В началото на нашето запознанство
той ми беше разказал за предната си приятелка,наскоро ми беше казал,че са се видели,
но изобщо не обърнах внимание,той ми каза,че вече няма нищо към нея.Сега обаче отново
не ме е търсил от няколко дена,разбрах от източник,че си пишат отново с бившата му и просто не
знам какво да правя.Привързах се толкова много към него,а сега не мога да повярвам,че се отдръпва.
Дори без да ми каже нищо,абсолютно нищо не съм разбрала от него ... Чудя се да му пиша ли да се
изясним или няма смисъл?Като цяло се чудя какво да правя с цялата тази ситуация и моля за съветите ви...

П.С. Съжалявам,че е толкова дълго.Надявам се на сериозни мнения.

Azoria
11-15-2014, 14:10
Няма смисъл. За какво ще търчиш след него и ще го караш да се доизяснявате и т.н. ? Ако има желание ще си проличи, ще намира начин да се видите, ще отделя време за теб. Ако не го прави, значи просто не иска. Запази си самоуважението и не го търси повече.

shmatarok
11-15-2014, 15:55
Запази си самоуважението и не го търси повече.

Мда. Опитала си веднъж, няма за какво да тичаш след него и да му се молиш. Продължавай напред.

Wednesday666
11-15-2014, 17:56
Зарежи го, не си заслужава.

weheartiit
11-15-2014, 19:51
Благодаря за отговорите,но не е толкова лесно както на думи.
Ще се опитам все пак.

tori
11-15-2014, 20:37
Мислех да не пиша, защото реално нямаше да ти кажа нещо различно от другите, но аз също съм/бях в подобна ситуация, така че ще ти кажа как аз се справих със забравянето.
В момента дори да се засечем някъде или аз да му пиша и да го измъкна от тях заради липса на компания, винаги има нещо, което пречи в общуването с него. В един момент наистина заебах всичко, колкото и ужасно сложно да ми се струваше.
Ако ти е по-лесно, махни го от фейсбук (сайта е бъгав и винаги можеш да излъжеш, че профила ти самичък го е премахнал от приятели). Спри да си вдигаш телефона или по-скоро го оставяй да звъни повече време, след което затваряй. Един вид, че си заета в момента и не можеш да си говориш празни приказки. Не ходи на местата, където е възможно да го срещнеш и не излизай с негови приятели ако това е възможно, де. Като го видиш някъде, забиваш в телефона все едно пишеш на някого или търсиш следваща песен, а ако не успееш да го подминеш без да те забележи - просто кажи, че бързаш. След някакво време ще успееш да свикнеш да не общуваш и излизаш с него и ще ти е все тая.
На мен всичките тия работи много ми помогнаха, защото и моя, като твоя човек, е страшно променлив на настроения. Ако в един момент ме гушкаше и ми обясняваше разни неща, на следващия ден ми се цупи без видима причина, не говори с мен. Без видима причина според мен, и обяснява, че едва ли не нищо му няма и не е сърдит, но то си личи, че му има нещо. Ако вчера ми е свалил звездите, днес няма нищо общо с милия, прекрасен, огромен човек, който ме е мачкал в огромните си ръце снощи на някоя пейка. Защото пък ей така, така му е кефнало просто. На теб (както и на мен) такива хора не ти трябват.

„Обади се тогава, когато знаеш какво искаш.“
фейсбоклук

weheartiit
11-16-2014, 11:51
^При мен вече няма никакъв контакт с него,няма и да има.
Не е по мое желание,но пък ми писна и да се "натискам" един вид.
Благодаря,Тори. :)

RapExotic
11-16-2014, 15:31
Преди около 2-3 месеца се запознах с едно момче.След няколко дни той ми писа и
от тогава се почнаха постоянните чатове,разговори и т.н. ..

С течение на времето излязохме, беше по моя инициатива и не бях особено доволна от този факт,но както и да е преглътнах гордостта си просто защото исках да го видя.

Да разбирам ли, че сте се виждали само веднъж? Ако е така той на дали въобще знае, че ти изпитваш нещо към него. Може просто да си му била симпатична и за това да ти е писал. Или да не те харесва, а ти да си въобразяваш.

weheartiit
11-16-2014, 20:11
^Възможно е и така да е ,макар че останах с впечатлението,че
ме харесва.Просто по държанието му и странични мнения.Но явно съм се бъркала.
Иначе сме се виждали повече пъти,но сме излизали веднъж двамата.

vesi_nesi
11-17-2014, 09:46
^Възможно е и така да е ,макар че останах с впечатлението,че
ме харесва.Просто по държанието му и странични мнения.Но явно съм се бъркала.
Иначе сме се виждали повече пъти,но сме излизали веднъж двамата.

Грешно ти е било впечатлението. Може би те харесва, но , не по начина по който ти се иска на теб.
Нали знаеш, насила хубост не става :)

d.anny..
11-17-2014, 23:41
Момиче, това не е единственото момче на света. Продължи си напред, без да се връщаш назад, явно е, че това момче не е за теб. Не храни празни надежди, не се измъчвай ненужно. Преглътни случилите се обстоятелства и се стреми само напред, без да се връщаш назад в спомените. Запомни го като урок, за да знаеш следващия път да не се привързваш толкова бързо, а и честно казано... доколкото разбирам вашата връзка е била 98% в интернет. Видяли сте се само веднъж наживо и това е факт. Остави нещата така, не го търси, не му пиши, остави времето да минава. Успех! :)