PDA

View Full Version : Моля ... мнение и савет :)



dejah
12-16-2014, 15:44
Преди два месеца започнах да излизам с един човек. Всичко беше перфектно, казваше колко му харесва как го гушкам и колко сам мила с него. Но изведнай започнах да разбирам, че той се вийда и с други. Не сме се карали, зашото аз не сам против това... не ми пречи , но кйогато казах , че аз ще излизам с друг той много се расарди. След това се оравиха нещата, но ревноста нчкак си каза думата , вапреки че не е имало караници. Просто се отдалечихме един от друг. Изведнай два дни го нямаше никакъв, и просто каза , че нямало смисал от тая връзка.... но секса бил уникален и искал да продалжим да се виждаме. Не можах да откажа, защото знам , че иначе нчма да го видя повече. Реших ,че като се правя че не ми пука може да се промени нещо. Видяхме се и ме извика с него и приятелите му , дазржеше се все едно сме заедно опитваше се да има нпкакаъв контакт, но аз бях мн студена. Даржа се адски кофти с него ... и го осазнавам имайте предвид наистина гадно засягам го постоянно на най болните места ... когато започне да ми разказва с коя е бил ... Много ме боли, искам пак да го прегърна да му кайа , че другите не ме интересуват, че ще има свободата си , но искам да знам че аз сам човека до него. Последният път просто ме уби, като изтърси че щчл да ходи някаде си за нова година , а уж щчхе да сме заедно замалчах си ....Преди Пишеше просто как сам... сега вече нищо не казва само когато иска секс. Може би прекалих с лошото отношение, изгаврих се адски жестоко с него. Но много ме боли незнам дали покажа какво искам. Страх ме е че ако споделя ще го загубя. Винаги преди говореше за деца за това колко иска да има. Което ме навява на мисалта че все пак иска някой до себе си . Той е мн забавен и луд ... аз сащо ... но в стремежа си да му се харесам в началото се показах като най вазпитаната сухарка . Сега незнам какво да правя .... За първи път намирам някой който наистина искам до себе си ...никога не сам била страхливка ... Но сега се чувствам безсилна като малко дете... Страх ме е да покажа ...или по скоро ме е страх как ще реагира..

Извинявам се за правописа, но сам с телефон и е мн неудобно .

NomNomNom
12-16-2014, 17:14
Така.
Ниско самочувствие.

Първи симптом - не е достатъчно твоето внимание и търси чуждо, за да си припомня колко е невероятен и пред други.
Втори - садва като разбира че и ти ще излизаш с някого.

dejah
12-17-2014, 07:11
Ясно ... Въпроса е , че не знам как да процедирам. Да покажа ли внимание, да призная ли истината, или да си мълча? Защото определено гадното поведение по скоро го отдалечава, отколкото да има другия ефект.
Според ситуацията, не знам дали изобщо има смисъл да казвам, че имам чувства?

darkman
12-17-2014, 08:02
Аз ако съм на твоето място просто щте го заплюя в очите.Малко е труднода го забравиш,но бъди оптимист-ще си намериш по-добра половинка.

blue-baby
12-17-2014, 08:14
Не знам дали аз трябва да ти кажа, но не мисля, че този човек е за теб и нямам никаква идея, защо се опитваш да си набиеш чувство за вина, каквато всъщност нямаш за нищо.

kate_rima
12-18-2014, 10:21
Опитай се да го забравиш и намери нещо по-добро.

RapExotic
12-27-2014, 21:40
В профила ти пише, че си на 26 .. Да не си объркала единицата с двойка? След подобно детинско държание наистина ли очакваш да те приеме на сериозно?