PDA

View Full Version : По-предпочитан подарък



Angel'sBrokenWings
01-04-2015, 16:07
Здравейте! Ако момичето,която рисува много добре, но не перфектно, реши като изненада за приятеля си да нарисува тях двамата или да направи поръчка на художник, който наистина би я направил перфектна, кое би се харесало повече на момчето? Момчета, вие какво бихте предпочели-нещо от сърце, което тя е направила или перфектната картина от художника? А момичета, вие какво бихте направили? :)

NomNomNom
01-04-2015, 16:47
Зависи от възрастта, средствата и връзката.
Ако сме сгодени, или живеем на семейни начала - ще е прекрасно да имаме картина на двама ни, професионално направена.
Ако не е толкова сериозна връзката, е сладко да нарисуваш нещо. Също и в горния вариант е сладко. Но професионална картина и на двамата ми се вижда твърде сериозен подарък за млада връзка. Някак ако се разделите, ще е жалко да отиде в кофата, защото художника ще е положил усилия, а пък ако я запазиш - аз не бих я пазила, ако вече имам нов партньор, ще е неуважително спрямо него.

GuardianAngel
01-04-2015, 16:57
Ще ти дам друга гледна точка...ако ти я нарисуваш ти,ще вложиш сърце,ако я нарисува художника ще е просто подарък.В твоята картина ще има нещо уникално което художника няма да може да улови,защото няма твоите чувства и усещането на връзката ви.Колкото по специална и силна е тя толкова по уникална ще е картината която ти ще нарисуваш.Аз лично по трудно бих изхвърлил твоята картина отколкото тази на художника ,защото неговата няма да означава нищо за мен.
Моят съвет е ако връзката ви е силна и истинска нарисувай я ти,ако искаш да му направиш просто по-специален подарък му я поръчай от художник.

marilyn
01-04-2015, 17:04
Сетих се, че случайно ми беше попаднал един сайт, в който си плащаш, за да ти напишат стихотворение. Не бих искала да получавам такъв подарък. Номном го е казала хубаво. Готино ще е да имате професионално нарисувана картина, ама това е сериозен подарък. Ако ти нарисуваш нещо, ще е в пъти по-добре.

kalpazanka
01-04-2015, 17:06
Не бих рисувала. Но не бих и поръчала картина, ако не сме поне сгодени.
Два гласа дотук за номном :)

xXxPETYAxXx
01-04-2015, 20:59
Аз, ако можех да рисувам добре, бих я нарисувала сама.

SpiritInBlack
01-04-2015, 21:51
Естествено, че твоята рисунка е по-добрият вариант, почти перфектен даже. На мои близки приятели често даже подарявам две неща като допълнение към основния подарък - рамкиран портрет и карикатура, която да му напомня за наша лична смешка.

Azoria
01-05-2015, 11:00
И аз мисля,че е по-добре ти да я нарисуваш. Както казаха по-нагоре - влагаш сърцето си в такъв подарък, което е по-мило. :)