PDA

View Full Version : Опипвах гажето



Rado318
02-27-2015, 23:04
Здравейте, аз съм момче на 18 и имам гаже което е на 16 ,излизаме от 4 месеца нямали сме проблеми или изблици на ревност ,не искаме да правим секс заштото и 2мата мислим ,че ни е твърде рано.Един ден тя дойде на гости в нас ,запознахме родителите си те веднага си паснаха сичко беше супер.По късно същтата вечер тя пожела да остане да спи в нас ,родителите и позволиха защтото имаха добро мнение за мен, малко след като си тръгнаха нейните и мойте си (живея сам под наем) говорехме си че е минало много добре ,и изведнъж нещо ми стана ,не знам дели беше от алкохола ,но започнах да я галя по коремчето докато ми седеше в скута ,да я опипвам по гърдите ,дупето и тя се стресна защтото никога не съм бил первезен или пък тя.Сутринта се събудих на пода помислих ,че съм прекалил с алкохола спомнях си сам че я опипвах и така, изпратих я до блока и.След 1-2 седмици бяхме поканени на купон на един приател ,тя беше най-малката там и се притесняваше как ще я приемат приателите ми ,но я харесаха и то много размениха си и номерата сичко вървеше супер докато не си тръгнахме аз пак я изпратих до тях ,но не издържах на хубавото и тяло и алкохола и сичко се повтори ,бяхме близко до тях и баща и ме видял през прозореца и сега не ми дава да се виждам с нея ,аз се опитах да му обесня ,че съм се бил напил и само заради това съм го направил но той не ме изслушва .Моля ви помогнете да го накарам да ми има доверие защтото никога не съм харесвал и обичал някого колкото нея :(

HollyGolightly
02-28-2015, 01:05
Слабо, много слабо. Като ще тролиш, поне измисли нещо достоверно. Той на 18, тя на 16 и за първи път я докосва :?

TheMan9191
02-28-2015, 07:22
Момче, рано ти е още да я пипаш по корема, поне на 20 да стане тя, та тогава...

VinDiesel
02-28-2015, 11:02
Кажи му, че може да пипаш и него, така ще му мине.

Rado318
02-28-2015, 14:36
Слабо, много слабо. Като ще тролиш, поне измисли нещо достоверно. Той на 18, тя на 16 и за първи път я докосва :?

ок човек като не искаш да помогнеш защто коментираш , за вас хеитарите всичко е тъпо ,фалшиво

dickiesx.
02-28-2015, 15:09
Значи или двамата сте смотани и девствени или живеете със идеята за комунистически връзки или просто лъжеш.
Как така само по "коремчето" я галиш? Я вземи опъни една 13 годишна, те са по-давателни, а и не е нужно запознанство със родители. Пък и 4 месеца я пипаш за първи път, нещо не ми се вярва :D

Rado318
03-01-2015, 02:12
Значи или двамата сте смотани и девствени или живеете със идеята за комунистически връзки или просто лъжеш.
Как така само по "коремчето" я галиш? Я вземи опъни една 13 годишна, те са по-давателни, а и не е нужно запознанство със родители. Пък и 4 месеца я пипаш за първи път, нещо не ми се вярва :D

1.нито едно от изброените не искаме още да правим секс защтото тя иска да я караме по-бавно и това може да ти отговори и на другите въпроси

_Baby_
03-01-2015, 04:54
Според мен прекрати връзката си с нея. Ще си намериш друга така и тази няма да е първата нито последната. Явно и тя като родителите си живее в някакво патриархално общество.

res5ect111
03-02-2015, 19:24
аххаха перверзен бил щото я пипа по циците хахаха



изкупуване на коли изкупуване на коли за скрап ("http://tinstrade.com/)

Meth
03-02-2015, 19:37
Патриархално семейство...да. Изглежда, родителите на момичето гледат много сериозно на нещата. Ако и ти си сериозен и ще се жените и тн....бори се за нея...А, ако си някой от тези дет иска да чукне хубавата и да си замине, трябва да си намериш друга.

res5ect111
03-02-2015, 19:44
спри да я гледаш като сексуален обект :) хахаха



авточасти втора ръка авточасти втора употреба ("http://gigaparts.bg/)