PDA

View Full Version : Вие бихте ли паднали така та ...дори и от любов ... Потресена съм



sExYbEbS
06-02-2015, 08:04
Здравейте .Няма да споделям конкретен проблем ,а нещо , което силно ме впечатли
но в отриц.смисъл. Имаме една двойка в компанията , която скъсаха и то за някаква глупост
май , но не съм сигурна ... Та въпросното момче беше с компанията ни на гости в нас.
По-късно дойде и момичето , аз я пуснах тя влезе почна му се моли ... и представете си...
пред всички нас тя ПАДНА на колене и започна да му се моли.
Нямам думи. Колкото и да го обича , тя е момиче , да се унижи така да му пълзи в краката
пред всички .... Аз не бих го направила дори от любов. Вие ако станете свидетел на подобва „случка
как ще реагирате.... като мен потресени или ще го сметнете за нормално ? Бихте ли паднали на колене
така пред някого ...

tori
06-02-2015, 08:29
Абсолютно не бих паднала на колене, за да се моля за любов от някого, който е направил вече избора си и не съм аз. Има нещо, наречено гордост, и нормалните хора не я потъпкват. Не и току-така.
Виж, едно е да съм със супер сериозното изражение и да се лигавя, предлагайки брак на някого, щото съм виждала сълзи от смях в очите на аверки, родители и приятеля ми. Ама от любов по земята не се влача.

NomNomNom
06-02-2015, 09:41
Не бих паднала на колене пред много хора, защото това няма дя го върне при мен.
Бих използвала малко мозък, тези показности са просто извинение, да обичаш обсесивно и да падаш на колене не е голямо усилие, усилие е да се почудиш как во да промениш за да върви връзката.

marilyn
06-02-2015, 21:37
Не бих, просто защото няма смисъл. Не мога да карам някого да ме обича на сила, а и не искам. Ако той е решил, че не иска да сме заедно вече, не вярвам, че има сила, която да го накара да си промени мнението. А определено по този начин не бих постигнала успех. Това падане на колене и умоляване не ми е по вкуса. Не искам да се моля на гаджето ми да е с мен, искам да знам, че той самият ИСКА и МЕ ОБИЧА. Насила хубост не става, както са казали хората.

RapExotic
06-02-2015, 23:10
Да падне на колене пред него пред всички е доста пресилено.. Но ако тя е виновна за това, че са се разделили няма нищо срамно в това да му си извини. За каква гордост говорим? Човек прави грешки и след това съжалява за тях. За това има разкаяние и прошка, а не всеки да си вири носа и да обвинява другия. Не споменаваш в конкретната ситуация какво се е случило, така че отговорите няма как да са обективни.