PDA

View Full Version : Харесвам момиче от класа ми



stalker681
12-18-2015, 07:04
Не знам какво да правя вече. Девети клас съм и харесвам едно момиче от моя клас а мисля че тя ме мрази,като се замисля има защо да ме мрази но и аз имам защо да я мразя.На всичкото отгоре има гадже който е пълна мутра.Вече не знам дали да плача или да се смея не знам дали да живея или да умра.А и да не говорим че цялото училище ме знае като (Джихадист)

Какво да правя

baby_baby
12-18-2015, 07:49
Ако и говориш само цинизми нормално да не те харесва дръж се нормално с нея но щом има гадже едва ли ще ли ще ти обърне внимание

stalker681
12-18-2015, 09:11
Ако и говориш само цинизми нормално да не те харесва дръж се нормално с нея но щом има гадже едва ли ще ли ще ти обърне внимание

Не и говоря цинизми само веднъж се спречкахме каза че Турция са слаби били шибан* копе*ета и тогава и плеснах един по бузата. След това беше извикала гаджето си да ме бие ама аз понеже бях го предвидил това бях извикал едни приятели на по 25-30 години да дойдат да го сплашат.

AmxModx
12-18-2015, 09:17
Не и говоря цинизми само веднъж се спречкахме каза че Турция са слаби били шибан* копе*ета и тогава и плеснах един по бузата. След това беше извикала гаджето си да ме бие ама аз понеже бях го предвидил това бях извикал едни приятели на по 25-30 години да дойдат да го сплашат.

Я плесни на мен един да видиш кви събития ще последват... И след като си има приятел защо искаш да крадеш тя няма да тръгне с теб защото първата причина е че си има приятел а втората че ти си извикал приятелИ (в множествено число) да плашат един човек :D що за мъж би извикал хора да плашат друг човек ? ти ни можа ли да го направиш сам :D

stalker681
12-18-2015, 09:24
Я плесни на мен един да видиш кви събития ще последват... И след като си има приятел защо искаш да крадеш тя няма да тръгне с теб защото първата причина е че си има приятел а втората че ти си извикал приятелИ (в множествено число) да плашат един човек :D що за мъж би извикал хора да плашат друг човек ? ти ни можа ли да го направиш сам :D

Как да сплаша 25 годишен ми е чудно ?

Мен не ме интересува че си има гадже това не може да ме спре. Аз съм най-доброто за нея но не го осъзнава тръгнала е с някакъв Сволоч

AmxModx
12-18-2015, 09:26
Как да сплаша 25 годишен ми е чудно ?

Мен не ме интересува че си има гадже това не може да ме спре. Аз съм най-доброто за нея но не го осъзнава тръгнала е с някакъв Сволоч

Е толкова ли не можа да вземеш една тухла и да му я разбиеш в простата тиква ? Щом той е мутра това значи че ще са ти нужни повече пари от него че да тръгне с теб това е...

stalker681
12-18-2015, 09:39
Е толкова ли не можа да вземеш една тухла и да му я разбиеш в простата тиква ? Щом той е мутра това значи че ще са ти нужни повече пари от него че да тръгне с теб това е...

Вече лежах в ареста не ми се лежи още един път за дето съм го ударил с тухла

AmxModx
12-18-2015, 09:53
В такъв случай има милиярди момичета по света не есамо една

Borntobewild..
12-18-2015, 11:25
Пляснал си и един по бузата, мъжага. Нямаш шанс.

baby_baby
12-18-2015, 12:51
:lol:

stalker681
12-18-2015, 15:41
Смейте се, смейте се

sweet*delicious
12-21-2015, 13:12
...Пляснал си я по бузата....брат нямаш акъл за 2 стотинки. Ако до преди това не те е мразела,след това представление вече те ненавижда.На един мъж не му отива да се държи по този начин с една дама.Иии не че искам да те отчайвам, но и аз съм 9 клас и ако на мен ми го направят този номер,честно ти казвам, няма да ти го простя!