PDA

View Full Version : Секс на нова година с бивш приятел:грешка или не?



dragimismehyrko_69
12-24-2015, 16:36
Секс на нова година с бивш приятел:грешка или не?
Здравейте!Нова съм в тук в сайта .Интересува ме една тема: "Секс на нова година с бивш приятел-грешка или не?".
Историята ми:Имах приятел, с който сме разделени от 2 години , но сме в напълно нормални взаймоотношения,в една компания сме,излизаме доста често.Обичам го и не съм го преживяла все още,но да не забравя една много важна подробност-той знае,че имам чувства все още към него и знае че иска да се съберем,той е по-голям от мен.Уважава ме като човек,характер и държание и буквално съм като една "отворена книга" за него,знае за всичките ми чувства,действията ми,мисленето ми,всичко.
Имаме идея на тази Нова година да празнуваме заедно.Естествено ще има танци,пиене и веселба.Аз и той се напиваме от малко и има вероятност да ни прихване нещо и на двамата,да се позакачаме един друг и да го направим.Подобен момент се беше случил веднъж на едно събиране и бяхме на косъм да правим секс–бяхме пияни,аз му отказах тогава.И сега предполагам,че може да се случи нещо подобно.Девствена съм,той знае това и не знам ако тази възможност ми се предостави дали да го направим?Това ще е първият ми път,но ще бъде с човека който обичам.Чувствам се напълно готова,но се страхувам от последствията.След това,на другата сутрин могат да се случат две неща :1 .Изтрезнял,да се оправдае,че сме били пияни и че все пак е било Нова година,било е за една вечер и да ме изрита като мърляво куче,разваляйки приятелството си и да не се потърсим и намразим. 2.Да се съберем,тоест секса да ни сближи и така да се обвържем отново.Познавам го добре и аз самата,лично мисля че не е "безсърдечен човек" и че няма да ме остави "отворена"след случилото се,оставена да се спасявам сама без него в живота,мисля че е напълно зрял и има зряло мислене.Но всичко е възможно,всичко зависи от него.Това може да бъде най-хубавото ми преживяване и най-голямата грешка в живота,знам ли !?Страх ме е какво ще последва.Оставили ме-ще бъда съсипана,ако се съберем и си даде сметка и не ме остави-ще съм най-щастливата.Това е наистина много важна и смела постъпка за мен и бих се радвала ако успея да спечеля добри мнения от хората , влизащи в сайта и тези които четат подобни статии. Моля Ви,прочетете идеята ми и коментирайте,споделяйте мненията си,давайте съвети-те ще са ми от полза! Благодаря предварително!
ТРЕТИ ПЪТ ПОДРЕД ЗАДАВАМ ВЪПРОСА , ЗАЩОТО ЗА ТРЕТИ ПЪТ СИ ПРАВЯ НОВА РЕГИСТРАЦИЯ В САЙТА,постоянно дава грешна парола!Извинявам се,че три пъти задавам една и съща тема,една и съща потребителка съм :D.

AmxModx
12-24-2015, 17:59
То аз и в миналите две теми отговорих със същия отговор както и в третата тема (тази) - Няма никакъв проблем да правиш секс на нова година или пък на стара година защото това е секс нищо повече и няма никаква верояност от опасносните изброени от теб.

dragimismehyrko_69
12-24-2015, 18:20
То аз и в миналите две теми отговорих със същия отговор както и в третата тема (тази) - Няма никакъв проблем да правиш секс на нова година или пък на стара година защото това е секс нищо повече и няма никаква верояност от опасносните изброени от теб.
Нищо не се знае , може да се случи всичко бих казала,зависи от момчето как предприеме нещата.

AmxModx
12-24-2015, 18:43
Нищо не се знае , може да се случи всичко бих казала,зависи от момчето как предприеме нещата.

Ако има поне капчица уважение към теб, нямада го направи.

dragimismehyrko_69
12-25-2015, 04:49
Ако има поне капчица уважение към теб, нямада го направи.

Няма да направи какво? Да ме остави на следващата сутрин,оправдавайки се"бях пиян" или "беше за една вечер всичко" или наистина да не ме остави и да се съберем отново,разбирайки че трезво че сме го направили и вече съм "отворена" и че няма как или поне мн трудно бих продължила в живота напред без него (ако ме остави) ...междудругото Весела празници :)

AmxModx
12-25-2015, 09:43
Ако е свестен тип и има уважение към теб не би направил тези нща от които се опасяваш:

да те изгони, да ти каже че е било за една нощ и т.н

dragimismehyrko_69
12-25-2015, 20:27
Ясно! Разбрах! Благодаря Ви за споделената идея.

solo_
12-25-2015, 20:29
*Благодаря ти* На мен ми говори на ти няма нужда от такива учтиви форми... ;)

dimitar_ak
12-25-2015, 21:00
Лоша идея. Сексът надали ще ви събере. Защо сте се разделили?

dragimismehyrko_69
12-26-2015, 07:13
Лоша идея. Сексът надали ще ви събере. Защо сте се разделили?
Причините бяха много,но от както сме разделени , имаше период от време в който въобще не се търсихме,след известно време взехме да се събираме заедно в една компнаия и от тогава нещата м/у мен и него като двама бивши са напълно нормални без някави "омрази" или "грубо държание".На скоро около 2 месеца бяхме на едно парти заедно,напихме се и естествено той ми се натискаше (знае че имам чувства към него)и бяхме на косъм да го направим,но аз не исках тогава.Сега на нова година би се получило същото и затова е цялата тая идея :д

TheJonyTeam
12-26-2015, 21:43
[QUOTE=dragimismehyrko_69;11376573]Причините бяха много,но от както сме разделени , имаше период от време в който въобще не се търсихме,след известно време взехме да се събираме заедно в една компнаия и от тогава нещата м/у мен и него като двама бивши са напълно нормални без някави "омрази" или "грубо държание".На скоро около 2 месеца бяхме на едно парти заедно,напихме се и естествено той ми се натискаше (знае че имам чувства към него)и бяхме на косъм да го направим,но аз не исках тогава.Сега на нова година би се получило същото и затова е цялата тая идея


ами при мен е същата работа само дето аз съм момчето ;d смсл и бившата ми е така като тебе иии според мен не рискувай защото той знай,че го обичаш и ще му пуснеш и така може да се възползва само

dragimismehyrko_69
12-27-2015, 05:44
[QUOTE=dragimismehyrko_69;11376573]
ами при мен е същата работа само дето аз съм момчето ;d смсл и бившата ми е така като тебе иии според мен не рискувай защото той знай,че го обичаш и ще му пуснеш и така може да се възползва само
Попринцип той не е някакво момче , което би предпочело да страдам или да ми прави мръсно,той е скромен и малко скрит с в себе си,бих казала"потаен" малко,не казва всичко което мисли.Именно,защото вече ме знае като една"отворена книга,на която само разлиства страниците"(нали знае че имам чувства)държанието му към мен е добро..смисъл постоянно ме закача,пишем си и в повечето случей се шегува с мен с разни намеци +18 да го кажа ������������..не знам,не е такъв "гадно копеле" или "човек,търсещ внимание".. Не знам какво да правя,но не искам да ме оставя ако нищо не се получи.. :/ остават цели 4 дена ..������������

tori
12-27-2015, 09:24
Не мисля, че е добра идея. И кво - ще спите заедно, после ще се съберете заради секс? Щото бая време сте изтървали докато сте били разделени, няма какво да се лъжем. И в един прекрасен момент нещата ще се сгромолясат с грохот, а ти ще си влюбена и тъжна, зарязана. Пак. Щото започването на разни работи с бивши, е тънък лед, който се пука АДСКИ лесно.

baby_baby
12-27-2015, 10:37
Не е хубаво да си като отворена книга пред мъжете

Да те остави "отворена" е ужасен израз

Какво искаш да ти кажем? Ако искаш го направи ти си знаеш но после да не съжеляваш

solo_
12-27-2015, 10:39
Не е хубаво да си като отворена книга пред мъжете

Ти ли го казваш това :0

sevdalina
12-27-2015, 18:17
Според мен трябва да действаш според момента и инстикта си. Всякакви планове за безсмислени.

dragimismehyrko_69
12-27-2015, 21:06
Според мен трябва да действаш според момента и инстикта си. Всякакви планове за безсмислени.

На момента каквото стане ще му мисля.Не знам....;|

TheJonyTeam
12-27-2015, 22:00
На момента каквото стане ще му мисля.Не знам....;|

После чакаме да разказваш :P

dragimismehyrko_69
12-28-2015, 06:26
После чакаме да разказваш :P
Хаха добре ..остават все пак 3 дена..

BlauMeise
01-01-2016, 11:16
За много години, съфорумници.

Какво стана, авторке, разказвай!!!!

dragimismehyrko_69
01-01-2016, 14:41
За много години, съфорумници.

Какво стана, авторке, разказвай!!!!

За много години,живи и здрави! Все хубави неща да ви се случат..Пиши на лично ако настояваш толкова да знаеш.. :D

YSMF
01-01-2016, 14:45
И аз, и аз искам да знам.

Indistinct
01-01-2016, 14:47
То кой не иска да научи клюките :D

inewton
01-01-2016, 15:48
Ако искаш да се изповядаш няма да те върна. Това ми е работата все пак.

AnarchyBoy
01-01-2016, 16:14
Казвай айде ;д

tori
01-02-2016, 14:59
Да, кажи, че и на мен ми е интересно. :дд

solo_
01-02-2016, 15:05
Ако искаш да се изповядаш няма да те върна. Това ми е работата все пак.

Плащат ти 600лв да изповядваш хора ли ?

inewton
01-02-2016, 15:07
Плащат ти 600лв да изповядваш хора ли ?

И по- малко даже.

solo_
01-02-2016, 15:09
И какво правиш ?

inewton
01-02-2016, 15:10
Изповядвам ги.

solo_
01-02-2016, 21:19
Изповядвам ги.

разкажи за процеса