PDA

View Full Version : Той не ме желае..



ElisM
03-16-2016, 10:24
Здравейте, може би вече съществува подобна тема,но реших да Ви споделя моят проблем и се надявам да получа адекватни съвети. На 20 години съм имам връзка от почти 2 години, той е на 27 :) В началото всички си беше наред секса беше редовен (но винаги, когато той го желае). Сега нещата стоят по малко по-различен начин аз все по-често имам желание за секс, а той все-по често ми отказва,и винаги иска да го правим, когато той има желание чувствам се унизена и ми става много обидно от цялата ситуация, по принцип никога не съм страдала от липса на мъжко внимание и се чувствам подценена от партньора ми, което дава отражение върху самочувствието ми. Може ли някой да ми помогне ? Каква може да е причината за неговото нежелание? Измъчвам се и най-много се страхувам да няма трети човек между нас.

persil
03-16-2016, 10:40
Вече не го кефиш.

Pug_306
03-16-2016, 10:54
Ами това е единият вариант за теб:

https://bazar.bg/обява–12036628/вибратор-секс-играчка-различни-модели

Пък другия - сменяй го и си намери любовник !

TROLLDADLOLCAKE
03-16-2016, 14:04
Другият вариант е да ми пишеш на лично. :D :D :D
Сега сериозно..Седни и му кажи как се чувстваш.Обясни му,че не ти е приятно да те ползва като еднодневка,когато реално си негова приятелка...В случай, че няма промяна се засили от другият край на стаята и му нацепи шута.

ElisM
03-16-2016, 14:52
Той е голям егоист и рядко приема каквато и да било критика, затова мисля, че шута ще даде по-голям резултат... или пък един заместник и тогава, може би ще ми бъде все тая дали иска или не :D

baby_baby
03-16-2016, 15:18
Мда вече не го приличаш направи разнообрази малко нещата

divergent
03-16-2016, 16:49
Ако е човек, ще разбере, че е честно да се задоволяват нуждите и на двамата и е честно да правите секс не само когато той иска, ами когато и ти имаш желание. Егоизма във връзката не трябва да присъства в големи количества, защото вреди. Като се направи на интересен и не ти обърне внимание, чао лека вечер. :D Ако му изневериш предаваш и себе си, не само него, затова просто го зарежи ако не ти е комфортно в тази връзка.

ElisM
03-17-2016, 09:06
Благодаря Ви за съветите! Така сега да споделя още нещо :D Снощи успях да постигна целта си (по негово желание :() Сега обаче има и друг проблем...Причинява ми физическа болка (и психическа) понеже ме кара да го правим така, както аз не искам станал е супер извратен и не му пука, че на мен не ми харесва (мисля, че всеки има неща които не му допадат и малко или много би трябвало да се съобразяваме с желанията на другия). След приключването на ''войната'' не чувствах никаква емоция, чувствах се празна и употребена, а неговите думи бяха само : ''ИЗВИНЯВАЙ, НО МИ СТАНА МНОГО ХУБАВО, НЕ СЕ СЪРДИ ОБИЧАМ ТЕ ''. :(

Sarafina
03-17-2016, 12:56
Не знам темата дали е трол и се надявам да е...

ако не е: не само, че не те обича вече, но и не му пука за теб /което и сама го каза/
третира те като предмет и като секс кукла
я го зарежи, имай малко достойнство
защо позволяваш подобно отношение?
......
нормално е да ти каже, че те обича, за да продължиш да се въртиш около него, ти гледай действията му
работа е ясна

mincheto
03-17-2016, 13:10
Здравейте, може би вече съществува подобна тема,но реших да Ви споделя моят проблем и се надявам да получа адекватни съвети. На 20 години съм имам връзка от почти 2 години, той е на 27 :) В началото всички си беше наред секса беше редовен (но винаги, когато той го желае= ). Сега нещата стоят по малко по-различен начин аз все по-често имам желание за секс, а той все-по често ми отказва,и винаги иска да го правим, когато той има желание чувствам се унизена и ми става много обидно от цялата ситуация, по принцип никога не съм страдала от липса на мъжко внимание и се чувствам подценена от партньора ми, което дава отражение върху самочувствието ми. Може ли някой да ми помогне ? Каква може да е причината за неговото нежелание? Измъчвам се и най-много се страхувам да няма трети човек между нас.

:arrow: Първата грешка е,че му позволяаваш да ти се качва на глава и ти му ходиш по свирката.
:arrow: Щом ти отказва,това автоматично означава,че трябва да се съмняваш в него,защото със сигурност си има друга.
:arrow: Щом се чувстваш унизена защо въобще го търпиш още:?: Не виждаш ли,че той те използва и се подиграва с теб...
:arrow: Той не заслужава да се измъчваш заради него,а пък страх е един от най-големите врагове на хората:!:

ElisM
03-17-2016, 15:13
Аз не искам да си тръгна просто ей така искам да разбере какво е, да се почувства както аз се чувствам вече известно време. Не мога да скрия и факта, че го обичам все пак това са 2 от най-хубавите години от живота ми пропилени на вятъра. Най-много ще ме заболи ако наистина ми изневерява, но и не знам как да го разкрия, ако може помагайте.
П.С: Съжалявам за драмите, в който неволно ви вкарвам, но няма с кой да споделя наистина.. :(

mincheto
03-17-2016, 15:52
Аз не искам да си тръгна просто ей така искам да разбере какво е, да се почувства както аз се чувствам , но и не знам как да го разкрия, ако може помагайте.

И аз знам какво е чувството за мъст,и аз като теб не оставям нещата на половина.Как да разбереш ли...не иска секс ,има винаги готови оправдания например,че сега не си има работа или е болен и не може да излезе с теб пък в същото време много се издокарва и парфиумира,просто ей тия мъничките неща трябва да забелязваш по вторачено и сама ще разбереш кво става:)
И един съвет :arrow: Никога не преследвай мъж и не ходи по гайдата му,така ще свикне,че ти си му даденост и ще почне да прави каквото си иска ,също както ще ти се качи на главата.Трябва да го накараш той да те преследва и да ти ходи по гайдата иначе бързо ще му станеш безинтересна както може би е станало и сега.Ако го преследваш и ходиш по гайдата му значи самата ти се унижаваш,имай уважение към себе си.

ElisM
03-17-2016, 16:05
Няма да го оставя така :) Не е последния мъж на планетата, но първо ще го унижа и после ще го лиша от безценното ми присъствие в неговия жалък живот, той няма да ме пусне да си тръгна по-скъпа съм за него, отколкото си мисли, ще го накарам да ми се моли :) И после аз ще карам влака :) :)

solo_
03-17-2016, 16:06
унижа

Мога ли да зная за каква се мислиш ?

mincheto
03-17-2016, 16:07
ще го накарам да ми се моли :) И после аз ще карам влака :) :)

Това е правилната постъпка:!:Успех

ElisM
03-17-2016, 16:07
Аз за никаква не се мисля, той се мисли за Бог

mincheto
03-17-2016, 16:08
Мога ли да зная за каква се мислиш ?

Мога ли да знам какво прави един педофил в темата:?: :lol:

ElisM
03-17-2016, 16:08
Благодаря! :)

mincheto
03-17-2016, 16:09
Аз за никаква не се мисля, той се мисли за Бог

Мани го на тоя сопол не му обръщай никакво внимание:!:Той може само да лае ама неможе да хапе :lol:

solo_
03-17-2016, 16:11
Мога ли да знам какво прави един педофил в темата:?: :lol:

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/581587-mincheto-%D1%89%D0%B5-%D0%B1%D0%B8%D0%B5-solo_

ElisM
03-17-2016, 16:12
Ох, сега като намерих сродна душа поне тук :D забравих да вметна и факта, че той има здравословен проблем (със сърцето) и досега приятелките му го зарязват главно по тази причина :( като се сетя за това и още повече ме е яд, че съм го приела такъв, какъвто е, а той се подиграва с мен... хората наистина са неблагодарни :(

solo_
03-17-2016, 16:12
Аз за никаква не се мисля, той се мисли за Бог

Аз друго помислих
извини ме !

solo_
03-17-2016, 16:13
Ох, сега като намерих сродна душа поне тук :D забравих да вметна и факта, че той има здравословен проблем (със сърцето) и досега приятелките му го зарязват главно по тази причина :( като се сетя за това и още повече ме е яд, че съм го приела такъв, какъвто е, а той се подиграва с мен... хората наистина са неблагодарни :(

Щом се подиграва с теб, махни го !

mincheto
03-17-2016, 16:21
Аз друго помислих
извини ме !

Не се подмазвай бе келеш:!:!:

solo_
03-17-2016, 16:30
Не се подмазвай бе келеш:!:!:

НЕ МИ ВИКАЙ !
Хората друго казват ! http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/581587-mincheto-%D1%89%D0%B5-%D0%B1%D0%B8%D0%B5-solo_

Sarafina
03-17-2016, 17:10
ElisM, всички знаем какво е разбито сърце, наистина чувстваш, че вече край - умираш, а пък още си жив....
Щом казваш, че това са били най-хубавите ти 2 год. защо ще ги превръщаш сега в нещо лошо?
Как смяташ да го накараш да ти се моли, след като пак ще си при него? Още повече че обичайки го, омъщението не се получава. Знам за какво да говоря - мразех един човек до болка, колкото си я обичах.... Всеки път си казвах /а аз съм страшно злобна и отмъстителна/: ей сега ще те накажа... Но в момента, в който я видех и особено момента, в който я прегърнех....оставаше само любовта....и отново падах в краката и...излязох от тази дупка де хаха щото ме заряза /голям резил/...

Та предполагам и ти се чувстваш така...пиши на лс, ако искаш да споделиш

nedito13
04-02-2016, 13:45
Бахти идиота.Веднага до зарязвай .Има две неща,които никога не трябва да се прощават-изневярата и причиняването на болка.Как дори смее да те наранява? Такъв мъж не ти трябва.Той мисли само как да си направи неговото удоволствие и не му пука за теб.Това дори мъж ли е ?