PDA

View Full Version : Нещо секса не върви



muhatacece
10-23-2016, 21:27
Добър вечер на не спящите. Такаааааа, с приятелката ми сме заедно 3 месеца. Аз съм девственик, тя също, но почнахме опити за секс преди месец да речем. Преди нея не съм имал много интимни контакти с жени, нямам много опит и първия път като пробвахме свършвах даже когато са натискахме(жалка работа)и когато дойде време за секс патката ми oмеква и не се съживява. Мислех че е от притеснение, ама бал съм го тва притеснение. Месеци минаха, кавали, мавали ми прави, издържам си, ама защо за бога патката ми омеква и не може да влезе. Ерекцията ми минавa хипер бързо след като ми е правила свирка. Почвам да се отчайвам вече. Даже мисля да прибегна до вягра

sladura89
10-24-2016, 21:15
Мхм, принципно е на психична основа и е точно или от притеснение, или понеже човек е свикнал да го кара на ръчни, няма опит в това да е интимен с още някой до него! Освен това друга причина може да бъде прекалено честото свършване, ако повече дни не се свършва възбудата става по-силна и по-лесно се стига до ерекция, която е и по-трайна! :)

sladura89
10-24-2016, 21:16
То и при мен нещата не вървят, защото за секс са нужни двама, при сам няма как да има! :)

muhatacece
10-24-2016, 22:23
Абе разбирам, че преди беше от притеснение, обаче ние с нея вече сме си достатъчно интимни и няма притеснения вече. Мойе би наистина е от честите свършвания, то 10 минути да ми лапат додука, какво няма да се измори горкия. + това ми е хипер неудобно с тоя презерватив и малко ми убива кефа и ерекцията отминава, без презерватив е адски по-лесно. Мойе да пробваме с хапче накрая

sladura89
10-25-2016, 06:46
Кондома също е причина понякога, ако не си свикнал, или ако е тесен и те прищипва! Но също за целта трябва да се настроиш и да мислиш и за неща, които те възбуждат, ако се разсееш и мислиш за някакви други неща, пак не е много добре, трябва си концентрация! :)