PDA

View Full Version : Обичаме се, но връзката ни куца.



girl_from_the_sun
11-30-2016, 21:49
Здравейте! Искам да споделя, нещо, което ме тормози от известно време. С приятеля ми сме заедно от 7 години, не сме женени. Обичаме се, но някак си желанието ни за секс един с друг доста намаля. В последно време почти не го правим ,може би веднъж на 2 седмици ,не знам и аз точно колко. Някак си я няма тръпката вече, както беше преди. Поради тази причина решихме да направим суинг с едни наши приятели за да се разнообразим. Направихме го, хареса ни и повторихме и така от време на време се виждаме за секс. Приятеля ми и приятелката ми доста си допаднаха в леглото и той ми сподели, че с нея прави неща, които с мен не може, защото не ми допадат.Въпреки това, той твърди, че няма чувства към нея, просто секса му харесва. Аз с другия ми приятел , хареса ми, но не е нещо кой знае какво, с моя човек си ми е по-хубаво, правя го просто за разнообразие, но той ми сподели, че вече нямат чувства един към друг със съпруата си (те са женени). Оказа се обаче, че последният път в който се видяхме , разбрах че тя има чувства към моя приятел. Когато разбрах , много се ядосах и започнах да разпитвам приятеля ми дали има чувства към нея, иска ли да е с мен и т.н. Той каза, че иска да е с мен ,но с нея и е хубаво и иска да продължаваме да се събираме. Да, но според мен ще стане по-зле ,ако продължим да го правим, защото нейните чувства ще се задълбочат. Аз нямах нищо против от време на време да правим това, но само за забавление, без чувства, а то какво стана???? Вярно е ,че напоследък секса ни куца и не се желаем така, както преди беше, но бих се постарала това да се промени. Също така моето либидо е по-ниско от неговото. Той почти всеки ден иска секс ,а аз по-рядко и така той сутрин се самозадоволява, защото аз не обичам да го правя сутрин. А с нея като се съберат правят секс по няколко часа. Говорили сме си по темата за нашата връзка и според приятеля ми сме се изчерпали вече и нямало какво да си дадем. Тези думи ме натъжават, защото аз много го обичам, макар и желанието ми за секс да не е голямо. Той също казва, че ме обича и не иска да се разделяме (за сега). Има и друг проблем. Преди работихме една професия и пътувахме по света, но той се отказа и започна да се занимава с нещо друго. Да, но аз не искам да се отказвам от мечтите си ,много време се измъчвах, но реших да не спирам (музикант съм) и направих нов проект с други колеги и има вероятност да замина да работя в чужбина. Тогава може 6 месеца да отсъствам и може да охладнеем един към друг и не знам изобщо дали той ще ме чака :/ Освем това тя го е питала, ако замина дали ще продължат да се виждат. Нещата станаха много овъртяни и май сами си го направихме. Ако знаех, че така ще стане, нямаше да искам, но знаех че моя приятел им нужда от разнообразие, а и аз също. Хем ще ми е кофти ,ако замина ,хем не искам да спирам, защото професията го изисква и нямам голямо бъдеще в България с това. Хем искам да замина, хем знам, че като замина той много ще ми липсва и ще плача за него и има вероятност връзката ни да се провали. Празно и тъжно ще ми е без него. Свикнала съм все да сме заедно навсякъде и ще ми е кофти, ако се разделим. Пиша тази тема за да помоля за съвет. Имам ли правото да го огранича да не се среща с нея, при положение, че аз като замина, той ще остане сам и няма да мога да му дам това, което тя му дава? Имам ли право да изисквам от него да е с мен, при положение, че замина? Да изисквам ли от него да избира между мен и нея? Как да съживя връзката ни и според вас обречена ли е тя?

VinDiesel
12-01-2016, 04:55
Дано темата не е ебавка...
Това е нещо нормално според мен, представи си хората, които имат 20 годишен брак. Ставал съм свидетел на такива връзки от тинейджърска възраст и след 7-8-9 години се разделят. Връзката се е изчерпила, желанието за секс също. Все пак 7 години не са малко, да спиш с един и същ човек.
Сигурен съм, че сте разнообразявали секса, но може да опитате пак.
А твоята приятелка какво му дава в секса, което ти не можеш?

Smrazqvashta
12-01-2016, 17:10
Може и да не сте изчерпани чак толкова, а проблема да е в това Какво точно и Колко често му го дава тя.

VinDiesel
12-01-2016, 17:40
Нямам такъв опит от дълготрайна/и връзки, но съм виждал много такива разтурвания след толкова години....
Но откъм секс със сигурност сте си омръзнали, а в една връзка секса не върви ли, става катастрофа...
Не сте на по 50 години с деца, за да се държите и да е останало уважението и свикването, да сте заедно.
Лично мое мнение е, че сте се изчерпали...

heartsdesire
12-01-2016, 18:52
Поговори с него, говорете си за вашата връзка. Говорете си и за това, което той не получава от теб, а от нея да. Кажи му и, че всичко това е било с цел забавление, но вече започва да ти става неприятно от този факт, особено като знаеш, че тя има чувства към него. Пробвай да направиш компромис, изненадай го с нещо, което е казал, че не получава от теб. В една връзка трябва и двамата да правят компромиси, и двамата да се борят един за друг. По-добре да спре да спи с нея вече, за да не стане по-зле. Забавлението си е забавление, не трябва да се превръща в нещо повече.

michaelis
12-01-2016, 19:21
аа еми с тея смени и "менканици" така става, за това не деля с никой аз нито с по 3 на калъп. Има една приказка "Чужда кола и чужда жена не се дават на заем" в случая "чужд мъж" защото от 4 ма двама си допадат в секса както е описано, а останалите двама не. На края връзката се разпада при всичките 4 ма и остават само двамата които са си допаднали, другите двама пият по една студена вода. Разводи, чудесии, скандали, а сами си го правите. В дългите връзки има един трап където вика Дизела на 9-10г. Ако тоя трап се прескочи оставате защото вече е по навик не е толкова до любовната тръпка и секса тя и без това трае само една година горе долу. Някои казват, че изневери/swing в случая "помагали за заздравяване на връзката", което пак е нож с две остриета защото както се вижда при изневярата (в случая сунга) ако се повтаря систематично пак се пораждат чувства и единия изгаря.
В единия случай мадамата не иска сутрин не иска да често е да ама иска да си запази момчето, еми тогава няма не искам ставаш и почваш иначе греда, няма средно положение ....

NomNomNom
12-01-2016, 19:36
Започнали са да пишат теми за пари

michaelis
12-01-2016, 19:44
Започнали са да пишат теми за пари

и такова ли има вече ?

VinDiesel
12-01-2016, 19:48
Започнали са да пишат теми за пари

Кой е спонсора?

sleeping_beauty
12-01-2016, 23:32
Здравейте, авторката съм, нещо стана с акаунта ми, за това си направих нов. Темата не е нито ебавка, нито за пари, ами си е истина (за съжаление) Определено ще поговоря с него за връзката ни и за всичко, но приемам още съвети. Как да го спра да се вижда с нея, при положение, че мога да замина и той един вид трябва да стои сам и без секс, което не знам как ще стане, хубаво обич, ама всеки си има нужди, реално погледнато. Другото е ,че той се отказа от нашия проект и започна да се занимава с друга професия, което мен много ме обиди и това е един вид предателство за мен и не мога да преживея това, че може да замина без него и няма да свирим повече заедно. Той е категоричен , че като професионален музикант не му се работи. Куп проблеми има във връзката ни и не знам как да се оправят.

michaelis
12-02-2016, 07:06
добре какво да направим ние сега? Аз лично не съм попадал в такава ситуация, но познавам такива където бяха и имаше разпад на връзката. Вие сами си го правите и после олеле, еми сега или правите нещо което да ви задържи заедно,било деца, било смяна на професия и му пускаш повече (няма "ама не ми се прави сутрин") и т.н. или разпад. Толкоз за суинговете, друг път да знаете да не си давате гаджетата "на заем за разнообразие", защото потъва кораба ей виждате го нагледно.

VinDiesel
12-02-2016, 19:00
Здравейте, авторката съм, нещо стана с акаунта ми, за това си направих нов.
Брейййй, я сподели как си направи нов акаунт със задна дата?

NomNomNom
12-03-2016, 13:13
Според мен взимат теми от други места, или пишат нещо несвързано и нелогично като проблем, а отдолу задават адекватни въпроси.

VinDiesel
12-03-2016, 13:15
Според мен взимат теми от други места, или пишат нещо несвързано и нелогично като проблем, а отдолу задават адекватни въпроси.

Чак пък пари да им се дава....
По-скоро 10 човека тролят форума.
И авторката с новия рег от 2015 се издъни тотално..

NomNomNom
12-03-2016, 14:39
Чак пък пари да им се дава....
По-скоро 10 човека тролят форума.
И авторката с новия рег от 2015 се издъни тотално..

Да привличат посетители, нали трябва да има ключови думи

VinDiesel
12-03-2016, 17:04
Да привличат посетители, нали трябва да има ключови думи

Форума отдавна не е това, което беше. Сега общо взето 20 човека спамим в теми, които нямат нищо общо с целта на форума...

NomNomNom
12-03-2016, 18:38
Форума отдавна не е това, което беше. Сега общо взето 20 човека спамим в теми, които нямат нищо общо с целта на форума...

Това е лошо, по-малко хора виждат рекламите

VinDiesel
12-03-2016, 18:42
Хахах, нали и мен много ме дразнят, особено като тръгне и клип........

michaelis
12-03-2016, 18:43
Това е лошо, по-малко хора виждат рекламите

аз незнам въобще кой ги вижда с тези Adblockeri при мен всичко е чисто кристално :D

Niakoitam
12-04-2016, 08:19
Ами какво му дава тя, което обича, а ти не? Дай му го. Научи се да правиш компромиси. Може пък и на теб да ти хареса. Какво е това, той иска секс сутрин пък аз не ща, а ние правим секс много рядко? Ами като не си готова на компромиси ще правите рядко я.Щом другата повече му допада относно желания в секса е нормално и да си падне по нея. Ограниченията са голям демотиватор.Друг евъпроса пък, че много хора не биха се навили на подобни суинг муинг размяна на партньори неща. Другото, което е. Искаш си твоята работа, искаш да пътуваш, искаш да се поотдалечиш от него, но искаш да си с него.Е понякога трябва да избираш, кое между желанията ти и любовта ти е по-приоритетно. :)

HollyGolightly
12-05-2016, 18:38
Форума отдавна не е това, което беше
Някой ако може да ми обясни какво имате предвид всички с това? (не е лично към VinDiesel) От поне 10 години насам чета форума, нищо че съм регистрирана от 2012 и не помня някога да не е имало спам или тролски теми. Единствената разлика е в това, че преди всеки си пишеше както иска и имаше повече тролове, сега е един ама с няколко акаунта. Та стига сте го възхвалявали това минало време на форума, отворете една тема от преди 7-8 години и вижде за какво става дума

VinDiesel
12-05-2016, 18:55
Някой ако може да ми обясни какво имате предвид всички с това? (не е лично към VinDiesel) От поне 10 години насам чета форума, нищо че съм регистрирана от 2012 и не помня някога да не е имало спам или тролски теми. Единствената разлика е в това, че преди всеки си пишеше както иска и имаше повече тролове, сега е един ама с няколко акаунта. Та стига сте го възхвалявали това минало време на форума, отворете една тема от преди 7-8 години и вижде за какво става дума

Факт е, че тогава всеки си правеше каквото иска, кой пише на латиница, кой обиждаше масово и т.н.
Но поне имаше повече посещаемост и теми от сега.
Това имах предвид. И наистина тогава имаше много тролове, но и много тинейджъри с истински проблеми.
Не като тази тема....