PDA

View Full Version : Чувство за хумор??



bezim
04-24-2017, 11:36
Здравейте.Въпросът ми е главно към момичетата и той е следния: "За вас важно качество в момчето ли е чувството за хумор?".Изникнах с този въпрос ,защото много момичета го посочват като важно качество, но и доста казват,че не е толкова важно.И другият ми въпрос е:"Какви качества търсите в момчето?"

PathToOuroboros
04-24-2017, 12:05
Съвети:

1. Не питай главно момичетата, защото обикновено дори да ти дадат отговор и те не знаят какво искат.. Например много казват, че искат някой, който ги третира мило, а въпреки това бягат да гонят задника, което е натурално ако знаеш какво мотивира нежния пол, а те самите съзнателно рядко знаят..

2. Чувството за хумор е желано качество, защото жените искат някой да ги забавлява и чувството за хумор обикновено се получава по добре при мъжете, защото в корена на хумора е изпитаната трудност, през която преминаваме по често, следователно развиваме чувство за хумор, като начин да накараме проблема да изглежда по лек и тнн... Накратко ако мъжа няма чувство за хумор, ще бъде една дъъъълга и скучна разходка ако и двамата са толкова бездарни и сладкодумни..

3. Дамите не функционират по същия начин като нас.. Смисъл... Те в основата на своята биология са мотивирани от своето самосъхранение, което се предава и във всички неща, който харесват, следователно нещата, който най много харесват са сигурност, ресурси, непоклатимост, самочувствие, интелект, креативност, доминантност, готовност за саможертва и тнн.. Нищо чудно, че един от най романтичните филми за дамите е филма титаник, където много от мъжете се жертват, за да избягат жените... Подробности :D
4. Преди да излезеш на първа среща с която и да е било си бий една чикия изкарай соса, за да можеш да видиш каква стока е наистина, защото често ние мъжете сме готови да слушаме И най големите глупости само защото искаме да влезем в нея, а повярвай ми те знаят как да се възползват от това.. След което на следващата сутрин, когато дявола излезе с бялото се събуждаш до най смахнатото същество, което дори в най лошите си сънища не би погледнал..

5. Опознай себе си, преди да търсиш половинката си.. Ако не знаеш какво те мотивира ще повтаряш грешките и ще хабиш от ценното си време, вместо да го запълваш със смислени за теб връзки..

Iphigenia
04-24-2017, 12:57
Здравейте.Въпросът ми е главно към момичетата и той е следния: "За вас важно качество в момчето ли е чувството за хумор?".Изникнах с този въпрос ,защото много момичета го посочват като важно качество, но и доста казват,че не е толкова важно.И другият ми въпрос е:"Какви качества търсите в момчето?"

1. Не.
2. Да не е непълнолетно.

bezim
04-24-2017, 13:06
1. Не.
2. Да не е непълнолетно.

Е ти го изкара,че би тръгнала със всеки,който има пулс и патка..Нали трябва да те грабнат някои качества. :)

KREED
04-24-2017, 16:34
1. Не.
2. Да не е непълнолетно.

Еха, доста високи стандарти. Занижи ги малко, повечето от нас нямаме шанс иначе.

tori
04-24-2017, 20:33
Аз понеже мога да се бъзикам със всичко и съм наистина самоиронична, го намирам за доста важно въпросното чувство за хумор. Ся, наистина не всеки е окей с вицове за мъртво бебе в кофИ или расистки хумор, но поне да си има някви проблясъци и самоирония, евентуално да е некъф простак поне, за да му се смея или да си имаме инсайд джоукс. Не да трябва да му обяснявам едно нещо по 22848138 пъти като на олигофренче и то да не загрява къде е смешното, пък други да се пръскат от смях и да реват.
Не бих взела някой тънкообидчив, също така, пък ако ще и най-интелигентния/красивия/инсъртсъмтинггуудхиър да е, щото ще му се прище да се самоубие веднага, след като тръгна с големите кофи да се ебавам.

anonymous908491
04-24-2017, 20:35
Не да трябва да му обяснявам едно нещо по 22848138 пъти като на олигофренче и то да не загрява къде е смешното, пък други да се пръскат от смях и да реват.

сериозно ли обясняваш на някой къде трябва да се смее

tori
04-24-2017, 20:39
Ем, имам познати (мъже и жени), където или са супер не-възприемчиви и питат, убивайки кефа от шегата, или не знаят някви факти/вътрешни шеги та се налага да обясняваш, и пак ти се убива кефа.

anonymous908491
04-24-2017, 20:43
ако аз те накарам да ми обясняваш и ти започнеш да ми обясняваш
дали причината е, че не съм разбрал нещо

Iphigenia
04-25-2017, 21:06
Еха, доста високи стандарти. Занижи ги малко, повечето от нас нямаме шанс иначе.

Знам, знам.

NomNomNom
04-25-2017, 21:07
ирелевантно ми е
предпочитам да не е голям клоун и да не е душата на компанията

bezim
04-26-2017, 08:26
ирелевантно ми е
предпочитам да не е голям клоун и да не е душата на компанията

Не мисля ,че за да имаш добро чувство за хумор трябва да се държиш като клоун или нещо подобно.

NomNomNom
04-26-2017, 10:41
Мисли си каквото искаш

bezim
04-26-2017, 12:02
Мисли си каквото искаш

По-спокойно де :) Просто ти казах какво мисля...