PDA

View Full Version : Проблем в секса



Ivo81431
08-20-2017, 23:58
Здравейте,имам проблем с приятелката ми заедно сме от 7 месеца.Всичко беше чудесно докато не опитах.Аз знаех,че е девствена и това ми създаде огромен проблем аз до сега съм нямал връзка с девствена жена.Възбужда се и до там давала ми е някой неща и до там.Не знам как да постъпя подмокря се и всичко свърша с не съм готова.Да чакам ли или да я оставя да се развива.Забравих да добавя на 17 сме почти на 18 и двамата.

Грозния
08-21-2017, 08:29
Страх я е.
Ако сте стигнали до леглото (голи) и ако ти "дава", кажи ѝ че всичко ще е наред и просто действай!
Ползвайте презервативи.
Успех :) !

Twistedbastard
08-25-2017, 23:52
Не чакай да ти каже, давай, еби ме. Както каза грозника, страх я е! Ти трябва да натиснеш, тъй че действай.

bani_bani
08-27-2017, 18:58
Съгласна съм с Грозния - страх я е. Ако сте стигнали до леглото гледай повече да я успокояваш (Че всичко ще е наред, че няма да я боли, че няма нищо страшно и т.н.) Няма да ти каже ''Хайде давай'' , но ти не се дърпай при първата и крачка назад. Ако усети , че се притесняваш ще си продължавате така още дълго..
Успех !!

pandichka
08-30-2017, 14:12
Преди "първия път" и при мен имаше един два опита от страна на приятеля ми, но да все нещо ме спираше и наистина това не беше нищо по-различно от притеснение и страх. Може да се притеснява, да я е страх, да я е срам, защото при мен и трите неща бяха на лице, но приятелят ми без да нахалства или да ме кара, най-нормално ми обясни всичките клишета обаче с тази разлика, че и той беше девствен.