.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 43
  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    PaRkOuR CiTy
    Мнения
    458

    edno vupros4e sum momi4etata!

    kvo mislite za okosmqvaneto na muja
    nqmam predvit intimnite 4asti na muja
    a na vsqkade


    ako sum zburkal mqstoto na taq tema sorry

  2. #2
    Guest
    еми определено не ми харесва особено на гърдите - отвратително е!Ина4е на краката си е нормално и бради4ка също стига да му отива и брадата да не е дълга като на поп.Иначе според мен гардите определено трябва да са гладки

  3. #3
    Za gurdite i az ne sum suglasna, daje bih dobavila i gurba. Inache za krakata smqtam, che e suvsem normalno. Vse pak vseki chovek ima pravo na sobstven vkus.
    И преди да те срещна... пак теб ОБИЧАХ!
    И дори един ден да не съм до теб... пак теб ще обичам!


  4. #4
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Az su6to spodelqm mnenieto 4e kosmqsalite gurdi sa otvratitelni.... A za krakata e estestveno i izglejda po-dobre! \/
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  5. #5
    protiv kosmati gardi
    protiv kosmati kraka
    protiv kosmato lice


  6. #6
    Guest
    еми аз имам малко косми по гардите колко за мужественост

  7. #7
    za gardite i gurba spodelqm ama po korem4eto ako ima? tam sa6to e gadno saglasna sam po racete krakata i liceto i ako ima kosam4eta po gardite ama ne 4ak gora i kat vleze tam nqkva muha da ne moji da izleze :P
    Не Ме Ебе ДоРи Да ПаДнЕш На КоЛеНе !!!

  8. #8
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    Ами аз много обичам гаджето си и за мен няма никакво значение дали ще е със косми или не.Не мисля,че това има значение!

  9. #9
    Фен Аватара на Г0ст
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Люлин
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от koalka
    Ами аз много обичам гаджето си и за мен няма никакво значение дали ще е със косми или не.Не мисля,че това има значение!
    =D> =D> =D> =D> =D>

    I wake up in the morning and I ask myself
    Is life worth living or should I blast myself


  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Мнения
    414
    protiv sum
    Никога не съжалявай за вчера,буди упорит днес,за да си щастлив утре

  11. #11
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    Ми не обичам космати мъже! Наи добре да е обескосмен обаче без краката!не мога да го приема това мъж да си обезкосмява краката!

  12. #12
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    Sofia
    Мнения
    141
    а космати жени обичате ли?

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    По гърба и бузите /долните/ е задължително да няма, макар че ако по дупето има, просто няма да го пипам. Коремът не ми пречи, краката и ръцете - също. Което не значи, че харесвам епилиращи се мъже. И което не значи също, че горилите са секси.

  14. #14
    Guest
    Еми аз съм мъж и съм си космат...хахахаха какво да ви кажа. Наистина е малко гадно това с космите, но човек както се е родил такъв си е. Аз съм решил проблема, като ги подстригвам. Не са дълги и дразнещи, а и не боцкат. На мен така ми харесва.

  15. #15
    Guest
    вие пък баси претенциите
    точно пък гъза какво нали няма да го ебете там какво ви пречат тамошните косми
    иначе мисля че един мъж единствените места които ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да поддържа са подмишниците и тестисите.Гладки задължително.Останалото си е до личен вкус.

  16. #16

    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Far away
    Мнения
    46
    Цитирай Първоначално написано от Sleeps well with others
    protiv kosmati gardi
    protiv kosmati kraka
    protiv kosmato lice

    Kato cqlo pada6 si po ple6ivci
    Танцувай с мен, богиньо бяла,
    жарава бясна постели.
    Как мога да не вярвам в Рая,
    щом тази лудост носиш ти!

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Pleven
    Мнения
    694
    Mi dosega ne sum bila s kosmati muje. Mislq che tova e moqt otgovor.
    Blame the sin, not the sinner.

  18. #18
    ami moito gaje ima kosmi po racete i krakato no tova ne mi pre4e na men negovite sladki kosmi4ki po racete me privli4at acki mno
    Greshka beshe spored tebe,greshka beshe si4ko.mnogo mislesh do v4era drugo kazvashe mi ti mno burzo mai zabravi kak mi se kulneshe 4e bez mene ti ne mojesh nito den ti...

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    9 621
    Аз птк си падам по задници и е много по-добре, ако е хубав и без косми.

  20. #20
    coca-kola
    Guest
    abe tupi hora nie vse pak sme muje az imam mnogo kosmi po krakata i po racete su6to i po duparata.po gardite o6te mi rastat i momi4etata pak me haresvat qvno mi otiva da sum si kosmat.ama stiga sa epilirane po guza i nad pi6onata okey e i po gurba ama ina4e vse pak trqbva da se razli4avame

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    NaDeJdA CiTy
    Мнения
    179
    aide goli ohljuvi mersi... nqa nujda.... kakto kaza edno momi4e po nagore az obi4am mnogo gajeto si i ne mi pre4i okosmqvaneto mu tova si e li4no negova rabota... naskoro re6i da si mahne kosmite po gardite koito bqha 5 na kryst de ama si re6i sam az ne sym vzimala otno6enie kfo 6e mu se byrkam
    Blind and thorny is the puzzle of life, it crucifies our souls. If you lose everything don't lose yourself- that's the only way to solve it!

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    312
    Da nqma kosmi po:
    bradata,korema gurba ,rkakara...
    NAvsqkude

  23. #23
    auu
    Guest
    mn ste zle kato 4ili nqkoi 6e si gi mahne zaradi vas xaxa

  24. #24
    Miii, tva za kosmite i aZ sam saglaSna 4e vs si se rajda takyF i na men li4no ne mi pravqt mnou vpe4atlenie, am na hiper kosmati za sq ne sym po padala iii nz, am i s tva sam saglasna 4e kaot obi4aSh nqkoi nqkolko kosama v pove4e nqq da te nakarat da go oStaviSh
    D0n`T cRy F0r Th0s3 Wh0 n3v3R cRi3D f0R Y0u {F}

  25. #25
    Супер фен Аватара на XXX_f
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    1 310
    Vsicko da se maha taka pove4e me kefi mene ,mn e qko

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си