.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Guest

    Гинеколог :х

    Здртавейте
    Преди няколко години /когато бях на 12/ майка ми ме заведе на гинеколог защото ми идваше нередовно и се притесняваше да нямам някъкъв проблем.Обаче понеже съм срамежлива и тя беше излезнала на вън повреме на прегледа.'Доктора' се опита да ме изнасили и аз от тогава имам страх от ТЯХ.В момента имам съмнения,че може да съм бременна /направих си тестове 1 показваше,че съм,дригия,че не съм/ така,че съм решила,че в най-скоро време трябва да ида на преглед.Искам да знам,някой от вас дали знае точно какво ще ми прави за да разбере дали деиствително съм бременна..изпитвам ужас при самата мисъл да ида,но смятам,че ако съм трябва да го узная още сега и да мисля какво да правя..
    Благодаря за вниманието

  2. #2
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    1vo-kakvo stana s 'onq doktor'?na maika si pone ne kaza li?
    a na pregleda shte te gledat s ehograf,nqma po kakuv drug nachin da ustanoqt dali si bremenna.shte te slojat da legnesh,shte ti namajat korema s edin gel i shte zqpat na monitora dali ima zarodish.mojesh da si namerish i jena ginekolog ili puk da otidesh s nqkoi blizuk,na kogoto imash doverie i ot kogoto ne se pritesnqvash.uspeh!
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

  3. #3
    Мега фен Аватара на MoHuTo
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Там някъде в прегръдките на самотата..
    Мнения
    3 575
    Ох това е ужасно, дано само не е ебавка...а относно прегледа - потърси жена гинеколог, няма от какво да се страхуваш А и те на прегледа както казаха по горе ще те гледат на видеозон и няма нищо страшно.Успех

  4. #4
    nqma ot kakvo da se pritesnqvash shte namerish nqkoi dobur i nqma da se pritesnqvash.kato otidesh shte te gleda ne videozon.spoko!!!!!!!!!nadqvam se da mine dobre .uspex.i gore glavata

  5. #5
    Какво стана със доктора, ще се съдите ли ?
    Пристрастен съм към секса.

  6. #6
    Супер фен Аватара на ABSOLUTme
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    вввдотайемапигдотком
    Мнения
    2 690
    da beee,videozon.kuv e toq ehograf,deto mi doide
    Feel my sin..Feel my sound..So baby,come on in...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си