.
Отговор в тема
Страница 111 от 233 ПървиПърви ... 1161101107108109110111112113114115121161211 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 751 до 2 775 от общо 5802
  1. #2751
    При мен е малко по-особено.В смисъл забелвам я, но с леки болки.Късо ли ми е гемчето и има ли риск при секс да го скъсам?


    "Всички сме в канавката, но някои поглеждат към звездите." - Оскар Уайлд

  2. #2752
    Цитирай Първоначално написано от haidutin1
    Ехеее, никой ли няма да ми помогне, вярно, че не ми е толкова спешен проблемът, но все пак....
    Пак ще кажа, става въпрос за олио-гела и презервативите. Ако след като съм си сложил олио на главичката след това как трябва да го премахна за да си сложа презерватива, може ли само да го избърша или трябва да го измия старателно? Възможно ли е ако е останало малко мазно като сложа кондома да се повреди, казвайте, все някой ще може да ми помогне, имам нужда от вас, момчета, не искам да стават гафове и напоследък не си слагам олио след баня. МОЛЯ ВИ
    Просто се избърши с бебешка мокра кърпичка .
    Аз ги ползвам за всичко - за прах , за обувки , за бърсане на таблото в трамвая , за вместо вода и сапун , че на работа не разполагам с течаща вода и сапун , за избърсване на малкия (ще кажете - тоя е егати мизерника - няма си вода .Имам си , но не всеки път ми е комфортно да се повдигам на пръсти и да се оливам целият). Използват се и най-вече за избърсване на нежни наакани бебешки дупенца .
    Просто си го избърсваш и си готов .

  3. #2753
    Цитирай Първоначално написано от heros
    Здравейте отново, понеже казахте да кача снимки - ето:
    Късо гемче и лека форма на фимоза . Лично мое мнение , което не трябва да се зачита като някаква диагноза .
    За повече инфо - Уролог.

  4. #2754
    Благодаря за отговора
    Наистина е полезно, дори да не са бебешки, а обикновени мокри кърпички, мисля, че ще вършат същата работа, просто е по-удобно да си носиш такива в джоба ако няма къде да се измиеш. Не бях се сетил за това, а щом върши работа - добре.

  5. #2755
    Цитирай Първоначално написано от an0nimenn
    Цитирай Първоначално написано от an0nimenn
    http://i49.tinypic.com/m7xh0o.jpg
    ТОВА КАКВО Е ЩЕ ТРЯБВА ЛИ ОПЕРАЦИЯ
    СЛЕД КАТО СВЪРША И ПРОБВАМ ДА ПРОДЪЛЖА УСЕЩАМ НЕКОМФОРТ И ЛЕКА БОЛКА.. И СОРИ АМА КАПСА МИ Е СЧУПЕН

  6. #2756
    Цитирай Първоначално написано от an0nimenn
    Цитирай Първоначално написано от an0nimenn
    Цитирай Първоначално написано от an0nimenn
    http://i49.tinypic.com/m7xh0o.jpg
    ТОВА КАКВО Е ЩЕ ТРЯБВА ЛИ ОПЕРАЦИЯ
    СЛЕД КАТО СВЪРША И ПРОБВАМ ДА ПРОДЪЛЖА УСЕЩАМ НЕКОМФОРТ И ЛЕКА БОЛКА.. И СОРИ АМА КАПСА МИ Е СЧУПЕН
    Ами вижда се г/д, че си го забелил.
    Според неб това е късо гемче. Но тук неможеш точно да разбереш диагнозата, и да се оправиш.
    Отиваш на уролог за 5 мин, и ти казва какво ти е и какво не ти е.

  7. #2757
    Цитирай Първоначално написано от haidutin1
    Благодаря за отговора
    Наистина е полезно, дори да не са бебешки, а обикновени мокри кърпички, мисля, че ще вършат същата работа, просто е по-удобно да си носиш такива в джоба ако няма къде да се измиеш. Не бях се сетил за това, а щом върши работа - добре.
    Което не ти пречи все пак да си вземеш бебешки .Помисли малко защо .

  8. #2758
    Здравейте отново!Понеже днес беше 5-я ден от операцията,ходих при лекаря да ми махне превръзката,с която бях до момента.Той каза че всичко е добре,каза ако искам да правя бани с тетра или ми предписа един спрей.Впоследствие като прочетох страничните ефекти от този спрей се спрях на баните.След операцията докато седях на леглото в коридора,дали аз мръднах или нз имаше кръвоизлив,който лекаря заши.Сега главичката не е изцяло открита,според мен заради тия шевове,тва нормално ли е?Та реших да почна баните тази вечер,докато махах марлята,забелязах че е паднало едно от тия кончета.Въпроса ми е дали да изчакам да паднат тия допълнителни кончета,за да започна баните или не?

  9. #2759
    Почвай ги

  10. #2760
    Ще помоля, всеки, който е минал през операцията и има мнение да ми драсне едно лично, ако има желание разбира се... значи на 20г. съм и преди 34 дена ми направиха 2-ра операция... та още си седя с конците и почти навсякъде има корички кръв и изглежда като след операцията... изключвам едно място отдоло вдясно около 1.5см където всичко се е изчистило и няма нито конци, нито корички... на едно място обаче беше се поотворило мястото на среза... показах го на опериращия на 18 ден той се направи, че нищо няма и каза като паднат конците да мажа с "Контратубекс"... не ме притеснява толкова, че коричките и конците си седят толкова време, но това място не виждам конец, а само коричка и ме понаболяваше леко(по скоро не болка, а просто го усещам) и напоследък адски ме сърбеше... дори ръба на главичката... тя коричката леко се допира до нея... не издържах днес и намазах леко със смес от пчелен восък и масло... поразчоплих я тая коричка и около 80% от нея се отлепи, но като понечих да я махна цялата ме заболя и се отказах... сега там се зачерви адски много и сълзи... аве направо цялото се е разлигавило... и не изглежда никак добре... незнам ще забира ли... правя бани със смрадлика... като в началото правех по 2 на ден даже, а след 14 ден правя през ден... след като си взема душ(с антибактериален сапун) и правя една баня със смрадлика... притесняваме това... при вас имаше ли такива усложнения и какво правихте?... при лекаря ходих на 4 и 18 ден и все казваше, че всичко е наред... преди това бях ходил и в отделението на 14 ден и направо вдигнаха ръце от мен, така че не ме съветвайте да ходя при него... може при друг уролог... незнам вече какво да правя... след 2 операции и близо 4 месеца ходене по мъките... иначе след 26 ден нямам проблеми с освобождаването на напрежението, но гледката на конците и коричките кръв, а и тази дето все сълзи, боли, сърби ме притеснява що не зараства... някакъв съвет?

  11. #2761
    Цитирай Първоначално написано от tarikata7
    Ще помоля, всеки, който е минал през операцията и има мнение да ми драсне едно лично, ако има желание разбира се... значи на 20г. съм и преди 34 дена ми направиха 2-ра операция... та още си седя с конците и почти навсякъде има корички кръв и изглежда като след операцията... изключвам едно място отдоло вдясно около 1.5см където всичко се е изчистило и няма нито конци, нито корички... на едно място обаче беше се поотворило мястото на среза... показах го на опериращия на 18 ден той се направи, че нищо няма и каза като паднат конците да мажа с "Контратубекс"... не ме притеснява толкова, че коричките и конците си седят толкова време, но това място не виждам конец, а само коричка и ме понаболяваше леко(по скоро не болка, а просто го усещам) и напоследък адски ме сърбеше... дори ръба на главичката... тя коричката леко се допира до нея... не издържах днес и намазах леко със смес от пчелен восък и масло... поразчоплих я тая коричка и около 80% от нея се отлепи, но като понечих да я махна цялата ме заболя и се отказах... сега там се зачерви адски много и сълзи... аве направо цялото се е разлигавило... и не изглежда никак добре... незнам ще забира ли... правя бани със смрадлика... като в началото правех по 2 на ден даже, а след 14 ден правя през ден... след като си взема душ(с антибактериален сапун) и правя една баня със смрадлика... притесняваме това... при вас имаше ли такива усложнения и какво правихте?... при лекаря ходих на 4 и 18 ден и все казваше, че всичко е наред... преди това бях ходил и в отделението на 14 ден и направо вдигнаха ръце от мен, така че не ме съветвайте да ходя при него... може при друг уролог... незнам вече какво да правя... след 2 операции и близо 4 месеца ходене по мъките... иначе след 26 ден нямам проблеми с освобождаването на напрежението, но гледката на конците и коричките кръв, а и тази дето все сълзи, боли, сърби ме притеснява що не зараства... някакъв съвет?
    Що за глупости говориш? Как дори ще си помислиш да не се посъветваш с лекаря, който ти направи всичко. Все пак той е отговорен за всичко ставащо и е длъжен да те наблюдава, докато всичко не е наред.

    Изобщо не е нормално на 34 ден да имаш конци, корички, дори и болки. Не му мисли много много, а отивай да те видят.

  12. #2762
    При мене малко се промениха нещата.Сега мисля да ходя в пирогов в детско-то поделение понеже ми казаха че там това е една ежедневна операция и мисля че няма да имам проблем с хирурга (да чукна на дърво).Исках да кажа,че съм изумен след като разбра баща ми колко бързо се развиха нещата.Години го криех този проблем,а сега се решава само за дни..

  13. #2763
    Така е, родителите ги е грижа за детето им, каквото и да си мислите за тях те само ще ви помогнат. Затова говорете с тях, не си го натрупвайте, сами трудно ще решите проблема, особено ако сте по-малки. Не чакайте, много от момчетата във форума сме отлагали решението и после може само да се съжалява за това, повярвайте. Не отлагайте, говорете с родителите си, няма нищо страшно и срамно, само ще ви помогнат по-бързо да решите проблема си

  14. #2764
    Здравейте.. В нормално ли е от неделя (операцията,пълно обрязване,фимоза) до сега да не съм се възбуждал напълно.. Нито сутрин нито през ноща.. само посъвсем малко.. През цялото време съм с превръзка и не е имало и какво да ме въдбуди ?

  15. #2765
    Цитирай Първоначално написано от smileee
    Здравейте.. В нормално ли е от неделя (операцията,пълно обрязване,фимоза) до сега да не съм се възбуждал напълно.. Нито сутрин нито през ноща.. само посъвсем малко.. През цялото време съм с превръзка и не е имало и какво да ме въдбуди ?
    Ти се радвай , щото е кофти като почне да става ...

  16. #2766
    smileee, може да ти се струва, че през нощта не се възбуждаш. Тогава често са най-силните ерекции и е възможно да не си разбрал, а пък ако сутрин са ти разкървавени марлите ще знаеш от какво е. При някои нощните ерекции са придружени с болка, при други не, аз също не съм ги усещал. Иначе е нормално през деня да избягваш дразнители, точно сега няма да искаш да получаваш ерекции при това нарочно. Всичко е наред, ще видиш. След още някой ден ще получаваш силни ерекции от най-малкото. Все пак не бързай с мастурбирането колкото и да ти се иска. Аз изчаках 3 седмици

  17. #2767
    Цитирай Първоначално написано от smileee
    Здравейте.. В нормално ли е от неделя (операцията,пълно обрязване,фимоза) до сега да не съм се възбуждал напълно.. Нито сутрин нито през ноща.. само посъвсем малко.. През цялото време съм с превръзка и не е имало и какво да ме въдбуди ?
    При всеки е различно... аз минах през две операции... след първата почнах да се будя от "дърпането" чак към 7-8 ден... след втората операция почнах да се будя от ерекциите по-рано... някъде към 4 ден... 3-4 нощи се будиш по няколко пъти и после почваш да си спиш нормално... поне при мен беше така...

  18. #2768
    Здравейте на всички.Преди 12 дни ми направиха операцийката от въпросната фимоза.Моето състояние си беше вродено,от доста годинки си го имах проблема,но не е имало причина за безпокойство.В последно време почнах да имам проблеми в секса и се наложи да легна под ножа.На тези,на които им предстои ще кажа,че няма нищо страшно.При мен упойката беше от кръста надолу,болката е само докато ти забиват иглата в кръста.След операцията болки не съм имал,просто чувството при допир в нещо е неприятно.
    Някой пич питаше за дървенето-още на първата вечер се одървих здраво,болката е силна,даже малко ми се разкъса около два шева...Но нищо притеснително,зарастна си.Против ерекцията вечер няма лекарства,въпрос на психика е.И аз имах 4-5 безсънни нощи,но свикнах да си контролирам ерекцията,като се разсейвам с нещо.
    Първите дни е нормално да има подуване,после почва да спада.
    Като лекарства ползвам смрадлика(за промивки) и един спрей Оксикорт.Спрея е за дезинфекция и овлажняване.
    Смея да кажа,че след пълното обрязване си го харесвам повече."Поддръжката" е доста по-лесна,и като визия си ме кефи.Преди операцията имах друго мнение,но сега...явно затова на мюсюлманите им решават проблема от малки!
    Та мнението ми е-интересувайте се навреме,говорете с родители и познати без срам!Аз съм на 20 и ако знаех,че проблема е сериозен щях доста по-рано да се подложа на това.
    От този сайт научих за това,и си направих регистрация,за да разкажа и моя случай.Дано подейства успокояващо на тези които четат поста!Споко пичове,без паника!Няма нищо страшно при операцията!

  19. #2769
    Цитирай Първоначално написано от mitrata
    Здравейте на всички.Преди 12 дни ми направиха операцийката от въпросната фимоза.Моето състояние си беше вродено,от доста годинки си го имах проблема,но не е имало причина за безпокойство.В последно време почнах да имам проблеми в секса и се наложи да легна под ножа.На тези,на които им предстои ще кажа,че няма нищо страшно.При мен упойката беше от кръста надолу,болката е само докато ти забиват иглата в кръста.След операцията болки не съм имал,просто чувството при допир в нещо е неприятно.
    Някой пич питаше за дървенето-още на първата вечер се одървих здраво,болката е силна,даже малко ми се разкъса около два шева...Но нищо притеснително,зарастна си.Против ерекцията вечер няма лекарства,въпрос на психика е.И аз имах 4-5 безсънни нощи,но свикнах да си контролирам ерекцията,като се разсейвам с нещо.
    Първите дни е нормално да има подуване,после почва да спада.
    Като лекарства ползвам смрадлика(за промивки) и един спрей Оксикорт.Спрея е за дезинфекция и овлажняване.
    Смея да кажа,че след пълното обрязване си го харесвам повече."Поддръжката" е доста по-лесна,и като визия си ме кефи.Преди операцията имах друго мнение,но сега...явно затова на мюсюлманите им решават проблема от малки!
    Та мнението ми е-интересувайте се навреме,говорете с родители и познати без срам!Аз съм на 20 и ако знаех,че проблема е сериозен щях доста по-рано да се подложа на това.
    От този сайт научих за това,и си направих регистрация,за да разкажа и моя случай.Дано подейства успокояващо на тези които четат поста!Споко пичове,без паника!Няма нищо страшно при операцията!
    Искаш да кажеш , че на 12 ден има и вид Очудващо и все пак и твоето мнение ме надъхва и още 7 дена и лягам под ноща Вече нямам търпение ... искам да видя малкия СКИН ХЕД За упойката в кръста смея да твърдя , че не боли изобщо , защото имам операция на крака и ми биха упойката в кръста ... комар сякаш те ухапва Значи с тебе имаме сходна съдба , защото и аз късно се усетих да се престраша Е аз се надявам моята касапница да мине добре и безпроблемно и после съм замислил да го снимам на 7-14-21-28 ден за да може тези на които предстой , да знаят как ще им следва горе долу възстановяването

  20. #2770
    Упойката , за която говорите се казва епидурална и се бие вгръбначният стълб , между прешлените . Първо се слага една обезболяваща , след което се слага същинската . Болката е силна , но поносима .
    Моята упойка беше до самата главичка .Почувствах съвсем лека и странна болка , може би защото игличката беше по-тънка и от карфица.

  21. #2771
    Цитирай Първоначално написано от georgi12
    Упойката , за която говорите се казва епидурална и се бие вгръбначният стълб , между прешлените . Първо се слага една обезболяваща , след което се слага същинската . Болката е силна , но поносима .
    Моята упойка беше до самата главичка .Почувствах съвсем лека и странна болка , може би защото игличката беше по-тънка и от карфица.
    Не помня да са ми били 2 ... само 1 ми биха , след което само си лежах ... и болка дори не е имало

  22. #2772
    Цитирай Първоначално написано от mitrata
    Здравейте на всички.Преди 12 дни ми направиха операцийката от въпросната фимоза.Моето състояние си беше вродено,от доста годинки си го имах проблема,но не е имало причина за безпокойство.В последно време почнах да имам проблеми в секса и се наложи да легна под ножа.На тези,на които им предстои ще кажа,че няма нищо страшно.При мен упойката беше от кръста надолу,болката е само докато ти забиват иглата в кръста.След операцията болки не съм имал,просто чувството при допир в нещо е неприятно.
    Някой пич питаше за дървенето-още на първата вечер се одървих здраво,болката е силна,даже малко ми се разкъса около два шева...Но нищо притеснително,зарастна си.Против ерекцията вечер няма лекарства,въпрос на психика е.И аз имах 4-5 безсънни нощи,но свикнах да си контролирам ерекцията,като се разсейвам с нещо.
    Първите дни е нормално да има подуване,после почва да спада.
    Като лекарства ползвам смрадлика(за промивки) и един спрей Оксикорт.Спрея е за дезинфекция и овлажняване.
    Смея да кажа,че след пълното обрязване си го харесвам повече."Поддръжката" е доста по-лесна,и като визия си ме кефи.Преди операцията имах друго мнение,но сега...явно затова на мюсюлманите им решават проблема от малки!
    Та мнението ми е-интересувайте се навреме,говорете с родители и познати без срам!Аз съм на 20 и ако знаех,че проблема е сериозен щях доста по-рано да се подложа на това.
    От този сайт научих за това,и си направих регистрация,за да разкажа и моя случай.Дано подейства успокояващо на тези които четат поста!Споко пичове,без паника!Няма нищо страшно при операцията!
    драсни на лС къде си се оперирал?

  23. #2773
    Спеед кажи и т икъде ще се оперираш?

  24. #2774
    Момчета, днес е 16 ден от операцията.. Всичко е перфектно и отмина.
    Имах късо гемче и фимоза и ме обрязаха частично. Малко е некомфортно първите 3-4 дена, но после с всеки изминал ден. се подобряват нещата.. Още на 13 ден, успях да ударя първата "злобарка" ама не се сдържах просто..
    Научих проблема си от този тази тема във форума, точно от създаването му и криех 2 години близо и да ви кажа, адски съжалявам и ме е яд.. Страхът от операцията е в пъти по - голям от болката.. Който има този проблем, да отива да се оперира, горе доло за 20 тина дена ще отмине всичко.. Не го крийте от родителите, те са ви най-малкия срам в този случаи.. Бъдете мъже и се отървете с проблема веднъж за винаги, не правете грешката като мен да се страхувате 2 години.
    Който има въпроси да пише лично. И късмет на всички на който им предстой..
    И най-накрая да благодаря на "batkodoki" и "georgi12",че ми отделиха време за въпросите и винаги ми отговаряха
    БЛАГОДАРЯ ВИ БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ

  25. #2775
    Аз ще се оперирам в Плевен , а деня идва и вече не издЪржам Ибиза дано и при мен така бързо да мине сичко , че ме чакат след тва 2-3 месеца разврат ахаха

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си