.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 39 от общо 39
  1. #26

    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Карнобат
    Мнения
    129
    Леле мноо си се издънил. Варни се у вас и се извини на ваще макар 4е нз дали ште помогне.Незнам кво да ти кажа.Предполагам 4е те сами ще те потарсят.Трябва да направиш нещо за да се разтревожат и да те накарат да се върнеш,От друга страна пък си сам без родители.тжа е добре.ама зависи на колко си и дали ше можеш да се оправиш пез тях ама щтом намираш пари за масе значи ще се оправиш
    Цял ш*бан живот дишаш прахта.
    Цял ш*бан живот пълзиш в пепелта.
    Започнал си да гниеш отвърте,
    за теб няма да има `утре`.
    Ти си човек,обречен да страда.
    Хванал си влака за ада!

  2. #27
    Аватара на chipi_kaoo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bikini Bottom
    Мнения
    763
    Чесно казано, малко преувеличаваш... ваште от каде са знаели каде е купона? И как така са идвали? Веннъж в една френка бяхме на рожден ден, и дойдоха куки заради силната музика ( тва стана в жк Толстой Сф), техните разбраха, ма кво у тва... нали си праим купона... Кво кат са те изритали от вас....> те щи званнат да си те приберат...

  3. #28

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    ПлОвДиВ
    Мнения
    8
    а мен ако питате темата е бъзик. едва ли 15-годишният закъсал пич ще си дава ценните 100 лв за интернет зали след като са го изгонили от тях и да не би гаджето му да учи в УНСС случайно, че да живее на квартира, пък барабар с нея и той... малко нелогично ми се струва...

  4. #29
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Цитирай Първоначално написано от BuBs
    Леле мноо си се издънил. Варни се у вас и се извини на ваще макар 4е нз дали ште помогне.Незнам кво да ти кажа.Предполагам 4е те сами ще те потарсят.Трябва да направиш нещо за да се разтревожат и да те накарат да се върнеш,От друга страна пък си сам без родители.тжа е добре.ама зависи на колко си и дали ше можеш да се оправиш пез тях ама щтом намираш пари за масе значи ще се оправиш

    Какъв е смисълът да се извинява на родителите си,при положени,че нещата,които прави,явно са част от живота му...

    Ще си го приберат,той след време пак,ще отиде на купон,пак ще има яко тревица и забивки с мацките и пак същата работа и за какво за да прави мили очи на мама и на тате,а същевременно да няма нищо,общо с образа,който се мъчи да изгради у тях...
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  5. #30
    Спирай тревата и алкохола и се прибери тогава у вас, иначе живота ти ще се вгорчи много
    Memento moriendum esse!


  6. #31
    em k0lkot0 i da e gadn0 ,vseki pravi greshki ! ne se pravi na golemiq myj ,ami otidi i se izvini na va6te . pyrvo govori s maika si ,tq bi trqbvalo da te razbere pove4e i posle ako vs e ok, 2ta govorete s ba6ta ti
    ai uspeh i dano preodelee6 etapa "az sym muj,nmz " ;]
    i`m BusY .y0u arE UglY . HaVe a NicE daY

  7. #32
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    322
    Kaто за начало слез на земята и спри да мислиш,че на 15 си способен да се издържаш сам и можеш да живееш така занапред!Сега разботиш на автомивката-20лв. и вземаш извинителни бележки за даскало.Цял живот ли мислиш да си на тази автомивка?Нямаш ли желание за някакво развитие,което без образование е почти невъзможно.Напил си се,правил си простоти-окей,на всеки се случва,но поне се осъзнай и върви поеми отговорност пред родителите си.Обесни им какво се е случило,въпреки че за това извинения няма,напиваш се по своя воля,след това си понасяш последствията.За пушенето на трева-тежко ще им е,ама все пак са ти родители,ше го преживеят.Айде,тичай при тях да им обесняваш и не си мисли,че си достатъчно голям за да се издържаш сам,защото не си!

  8. #33
    Лелее Ти си напълно откачил...как допусна да те намерят мъртво пиян... Ами Моят съвет е да отидеш до тях и да им се извиниш за тва..което си направил ..поговори с тях искрено

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от DjuDje_s_Pra6ki_f
    а мен ако питате темата е бъзик. едва ли 15-годишният закъсал пич ще си дава ценните 100 лв за интернет зали след като са го изгонили от тях и да не би гаджето му да учи в УНСС случайно, че да живее на квартира, пък барабар с нея и той... малко нелогично ми се струва...
    абе и мен нещо ме съмнява
    Но ако е истина т'ва, което казваш трябва бая мили очички да прайш на ваще и не си мисли, че ще издържиш дълго по този начин. К'во ще прайш с училището- стачката свърши, а тея бележки не са вечни. Знаеш ли, че ако не присъстваш на 1/3 от часовете по даден предмет трябва да караш после изпити по него и ако не го изкараш....бам оставаш си в същия клас. И вземи се върни у вас и не се прай на много горделив...не знам дали ще ти простят, но поне могат да се опитат да го забравят. И спри тея вредни навици, че до никъде няма да стигнеш.
    пп:я вземи да обясниш как така приятелката ти има квартира, а ти си само на 15.....че на колко е тя

  10. #35
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    322
    Цитирай Първоначално написано от N0_feAR
    Цитирай Първоначално написано от DjuDje_s_Pra6ki_f
    а мен ако питате темата е бъзик. едва ли 15-годишният закъсал пич ще си дава ценните 100 лв за интернет зали след като са го изгонили от тях и да не би гаджето му да учи в УНСС случайно, че да живее на квартира, пък барабар с нея и той... малко нелогично ми се струва...
    абе и мен нещо ме съмнява
    Но ако е истина т'ва, което казваш трябва бая мили очички да прайш на ваще и не си мисли, че ще издържиш дълго по този начин. К'во ще прайш с училището- стачката свърши, а тея бележки не са вечни. Знаеш ли, че ако не присъстваш на 1/3 от часовете по даден предмет трябва да караш после изпити по него и ако не го изкараш....бам оставаш си в същия клас. И вземи се върни у вас и не се прай на много горделив...не знам дали ще ти простят, но поне могат да се опитат да го забравят. И спри тея вредни навици, че до никъде няма да стигнеш.
    пп:я вземи да обясниш как така приятелката ти има квартира, а ти си само на 15.....че на колко е тя
    Абе,вие пък сте много интересни.И Аз съм на 15(почти) и има 2 момичета от моя клас,живеещи на квартири по простата причина,че не живеят в града,в който учат или в близък до него град.Е,то много трудно да се сетиш.

  11. #36

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    ПлОвДиВ
    Мнения
    8
    Цитирай Първоначално написано от miSs^SixTy
    Цитирай Първоначално написано от N0_feAR
    Цитирай Първоначално написано от DjuDje_s_Pra6ki_f
    а мен ако питате темата е бъзик. едва ли 15-годишният закъсал пич ще си дава ценните 100 лв за интернет зали след като са го изгонили от тях и да не би гаджето му да учи в УНСС случайно, че да живее на квартира, пък барабар с нея и той... малко нелогично ми се струва...
    абе и мен нещо ме съмнява
    Но ако е истина т'ва, което казваш трябва бая мили очички да прайш на ваще и не си мисли, че ще издържиш дълго по този начин. К'во ще прайш с училището- стачката свърши, а тея бележки не са вечни. Знаеш ли, че ако не присъстваш на 1/3 от часовете по даден предмет трябва да караш после изпити по него и ако не го изкараш....бам оставаш си в същия клас. И вземи се върни у вас и не се прай на много горделив...не знам дали ще ти простят, но поне могат да се опитат да го забравят. И спри тея вредни навици, че до никъде няма да стигнеш.
    пп:я вземи да обясниш как така приятелката ти има квартира, а ти си само на 15.....че на колко е тя
    Абе,вие пък сте много интересни.И Аз съм на 15(почти) и има 2 момичета от моя клас,живеещи на квартири по простата причина,че не живеят в града,в който учат или в близък до него град.Е,то много трудно да се сетиш.
    тогава излиза, че приятелката му има вързан нет в квартирата...ауе квото и да е не ми се вярва да е истина

  12. #37
    Супер фен Аватара на HePeAJIeH
    Регистриран на
    Jul 2007
    Мнения
    1 252
    Почвай да бачкаш

  13. #38
    Аватара на ^Sam90^
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    София
    Мнения
    1 173
    ^^Да се гордее? С какво да се гордее? Че на 15г. вместо да си гледа уроците, се чуди къде да си избие свинщината?!
    Пич, издънил си се - ок. Случва се на всеки. Ако им покажеш, че е просто грешка и няма да се повтори и т.н. и т.н... ще им мине.
    And now I make a spell,
    "forget I've ever been here"!
    Don't ask, I won't tell,
    may all of our pain dissapear!


  14. #39

    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    ПлОвДиВ
    Мнения
    8
    ако изобщо цялата тая работа е истина, въпросът е не само да обещае да не се повтаря, а наистина да не се повтаря; като си го приберат техните да се промени изцяло, а не да крие от тях, че пуши като локомотив и след 2 месеца да го намерят на същия хал....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си