.
Отговор в тема
Страница 12 от 13 ПървиПърви ... 28910111213 ПоследнаПърви
Резултати от 276 до 300 от общо 303
  1. #276
    Аз не вярвам, аз знам че съществуват : )
    "We Know the price of sin, the sin of sacrifice"

  2. #277
    Аз мисля 4е има духове дали е някакъв вид енергия или нещо друго незнам но съм сигурна 4е има нещо .. нека незабравяме все пак небезивестният закон 4е нищо в природата не се губи просто преминава от едно състояние в друго !
    Не винаги под слънцето се скиташ.Не винаги животът ти е песен.Но винаги е нужно да се питаш..."Живот ли щеше да е , ако беше лесен?..."Не винаги преглъща се вината.Не винаги и времето лекува, но винаги запазва се цената, и винаги безумно много стува!!!

  3. #278
    Цитирай Първоначално написано от Arclight
    Моля ви, не ставайте за смях с подобни изявления от вида на "Докажи, че не съществува!" Нима всичко се приема за съществуващо до доказване на противното?

    Тогава докажете ми, че Матрицата не съществува. Откъде знаете, че не живеем в изкуствена VR матрица като батерии на извънземни завоеватели? D:

    О, ами освен това има и магьосници, които всяка година отиват да учат в Хогуортс! ^-^ Има ги, естествено! ДОКАЖЕТЕ, че не съществуват!

    И така нататък, и така нататък. Когато успеете да представите поне едно достоверно доказателство, че духовете СЪЩЕСТВУВАТ, тогава ще си поговорим вече по-сериозно.

    И още нещо. Вярата е в неща, за които нямате доказателства. В противен случай не е вяра, а познание. Успех.
    Ти как би обяснил това което виждат и изпитват хората изпадали в клини4на смърт ..?
    Не винаги под слънцето се скиташ.Не винаги животът ти е песен.Но винаги е нужно да се питаш..."Живот ли щеше да е , ако беше лесен?..."Не винаги преглъща се вината.Не винаги и времето лекува, но винаги запазва се цената, и винаги безумно много стува!!!

  4. #279
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    ^ биолози са адресирали въпроса официално. Използвай гугъл за 10 секунди.

  5. #280
    Да това съм го 4увала много пъти но науката така и не можа да обясни толкова много странни явления а това 4е някои неща нямат обяснение не зна4и автомати4но 4е не съществуват ! И древните са смятали за 4удо летенето ама ето 4е сега и това можем !
    Не винаги под слънцето се скиташ.Не винаги животът ти е песен.Но винаги е нужно да се питаш..."Живот ли щеше да е , ако беше лесен?..."Не винаги преглъща се вината.Не винаги и времето лекува, но винаги запазва се цената, и винаги безумно много стува!!!

  6. #281
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    ^ Лоша аналогия, но как да е. Номера е че становището не е просто някаква луда хипотеза, а е обосновано.

    От друга страна има доста хаховци които приказват врели и некипели глупости за да се правят на интерестни и не всички могат да бъдат адресирани.

    В момента в който някой даде някакво добре документирано, необяснимо с рационални средства, сведения за нещо паранормално то това ще е ... интересно и поне за мен, много значимо и важно.

    Все пак и съседката ми на село дрънка как си е говорила с извънземни и иисус ѝ е дал "магнитни" сили и не мога да ѝ кажа копче, НО това не я прави права.

  7. #282
    А какво ще кажеш за документираните слу4аи на паранормални явления ?
    Не винаги под слънцето се скиташ.Не винаги животът ти е песен.Но винаги е нужно да се питаш..."Живот ли щеше да е , ако беше лесен?..."Не винаги преглъща се вината.Не винаги и времето лекува, но винаги запазва се цената, и винаги безумно много стува!!!

  8. #283
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Such as...?

  9. #284
    Повече от фен Аватара на JungleJaguar
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София
    Мнения
    448
    Аз мога да говоря за духове.
    Най-малкото защото имахме стара къща построена върху гробище,а дядо ми,който живееше там понякога както си говореше нормално с нас и изведнъж гласа му се променяше и почваше да говори на някакъв неразбираем език.Това ставаше за 10тина сек,но си беше страшно.После все едно нищо.Преди около 15 години даже бях го записал на касетка.
    Веднъж намерили дядо ми на земята с пяна излизаща от устата и въже около врата.Питах го по-късно защо,а той ми те ме накараха.Те?Кои те?Нищо не ми каза,но постоянно ми говореше за духове,как говорил с тях и т.н.
    Никога не съм искал да ходя там.
    Страшно беше.Не стига,че двора и къщата са върху старо забравено гробище,ами точно до нас зад оградата е и сегашното действащо гробище.
    Вечер след 12 дядо ми забраняваше да се излиза.Вратите се заключваха,слагаха се лъжици и се завързваха.Все още незнам за какво бяха тез лъжици.
    Но след полунощ се почваха тропане,свирене,удряне по вратите и прозорците,стъпки върху покрива на къщата и най-страшното-силно болезнено дърпане на косата докато стоиш,от което може наистина да психясаш,щото в стаята нямаше никой.Всяка вечер на пуснати лампи,ама и те не помагаха.Всички сутринта казаха,че нещо няколко пъти ги е дърпало силно за косата.Тва не се вижда,а усеща.Да,сам си в стаята,но усещаш ,че не си сам.Има нещо при теб.Абе ужас си беше.
    В момента в къщата от години не живее никой и е изоставена.

    Така,че слонен съм да вярвам,че има нещо.
    Все пак не съм теоретик,а съм го изпитвал на гърба си.
    А тези,които не вярват просто не са се сблъсквали с такива неща.Дори и да не са духове-обяснете ми какви са тези неща?Как може както си стоиш сам в стая със заключена врата на пусната лампа и изведнъж усещаш ръка,която силно те дърпа за косата ?Обръщаш се,скубането спира,а стаята празна !
    ЦЕНИ НА РАП ВИДЕОКЛИПОВЕ:
    Mc Hammer-Too Legit To Quit
    (5,5 милиона лв)

    Puff Daddy-Victory
    (5,2 милиона лв)

    Puff Daddy-Come With Me
    (4,9 милиона лв)

    Jay Z-Heartbreaker
    (4,8 милиона лв)

    Busta Rhymes-What's It Gonna Be
    (4,6 милиона лв)

    Missy Elliot-She's A Bitch
    (3,9 милиона лв)

    САМО ТЕЗИ 6 ХИПХОП ВИДЕОКЛИПА СТРУВАТ КОЛКОТО ПРОДУКЦИЯТА НА ВСИЧКИ ПОПФОЛК ПЕВЦИ ВЗЕТИ ЗАЕДНО ЗА 100 ГОДИНИ НАПРЕД!
    И СМЕШНИЦИТЕ ТРЪГНАЛИ ДА МИ СРАВНЯВАТ ХИПХОПА С ЧАЛГА! ВИЖТЕ СЕ КОЛКО СТРУВАТЕ СЪС СЕЛСКИТЕ СИ ВИДЕОКЛИПЧЕТА ЗА 1000 ЛВ,БЕ СМЕШНИЦИ !

  10. #285
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    Kaжи къде е тази къща. Ако имам път с удоволствие бих посетил този екзотичен салон за кола маска.

    Според теб накъде трябва да гледам че да ми изскубят космите от задника?

  11. #286
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Pasadena, CA
    Мнения
    267
    Цитирай Първоначално написано от Arclight
    Тогава докажете ми, че Матрицата не съществува. Откъде знаете, че не живеем в изкуствена VR матрица като батерии на извънземни завоеватели? D:

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iLSgehi09Z4[/youtube]


    True story.

  12. #287
    Мега фен Аватара на sapphire5
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    някъде там...
    Мнения
    5 482
    Вярвам-да.
    awerw


  13. #288
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от sapphire5
    Вярвам-да.
    И аз съм на 10.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  14. #289
    Е разбира се , че вярвам.. не всичко е материално.
    Но не са като Каспар ,сеш' се ? ;д
    Love the live you life,live the life you love.
    Bob Marley <3

  15. #290
    никой не знае, нали? ;д понякога мисля за такива неща, че ми се иска да се ударя но вярвам, мейби ;д
    ❝ Аз те моля, затвори очи,
    ти недей да плачеш, знам че те боли,
    от мойта стая бяла с безброй врати
    защо избяга?..❞


  16. #291
    Ако убиеш човек,или извършиш нещо ужасно може да ти се яви нещо подобно .
    Чувала съм как някакви хора,които са били изстрелвани с ракета извън Земята,които са стъпвали на Луната,след като са се връщали тук на Земята,нещо били откачили,превиждали им се някакви извънземни,паркинги с извънземни и се били самоубили.
    Може и да почнат да ти се привиждат и духове,ако почнеш да гледаш филми на ужасите,и на фантазията редовно,особено,ако останеш сам нощем,да чукна на дърво на мен такова нещо не ми се е случвало дано и никога не ми се случи,защото,ако ми се яви нещо подобно на яве,психиката ми няма да издържи.
    В интерес на истината духовете са реални,както и чудовищата, живеят вътре в нас ,и понякога те побеждават /надделяват/ /Стивън Кинг/

  17. #292
    Голям фен Аватара на ScarlettS
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    758
    ^

    То понеже много хора са стъпвали на луната, че и някои от тях виждали паркинги с извънземни и се самоубивали...

  18. #293

  19. #294
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    ^
    ^
    ^ мда, аз четох че през ден-два некви пичове се перкат до луната и после започват да се самоубиват и стивън кинг контролира извънземните и хари потър е републиканец и...
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  20. #295
    Цитирай Първоначално написано от ScarlettS
    ^

    То понеже много хора са стъпвали на луната, че и някои от тях виждали паркинги с извънземни и се самоубивали...
    Ммм,заяждаш се,браво на теб
    Да,действително се говореше за няколко американци,че са стъпвали,поинтересувай се и ще разбереш

    gandalfepi4,надали знаеш кой е Стивън Кинг,но ще ти обесня,това е признат и любим писател,просто цитирах едно негово изказване,защото ставаше дума за призраци в темата,та той е казал.
    Чудовищата са истински,призраците също,те живеят вътре в нас ,и понякога печелят.

  21. #296
    ^Какво разбираш под "чудовища и призраци"?
    Im back...

  22. #297
    Мега фен Аватара на Concussion
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 499
    LOLOLOLOL

  23. #298
    Голям фен Аватара на ScarlettS
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    758
    Цитирай Първоначално написано от SunsetGirl
    Цитирай Първоначално написано от ScarlettS
    ^

    То понеже много хора са стъпвали на луната, че и някои от тях виждали паркинги с извънземни и се самоубивали...
    Ммм,заяждаш се,браво на теб
    Да,действително се говореше за няколко американци,че са стъпвали,поинтересувай се и ще разбереш

    gandalfepi4,надали знаеш кой е Стивън Кинг,но ще ти обесня,това е признат и любим писател,просто цитирах едно негово изказване,защото ставаше дума за призраци в темата,та той е казал.
    Чудовищата са истински,призраците също,те живеят вътре в нас ,и понякога печелят.
    Наистина трябваше да се поинтересувам първо... някакви американци са стъпвали на Луната.. може ли само да ми поясниш кои от тях са се самоубили/полудели/ виждали паркинги с извънземни?

    И кой е Стивън Кинг? Съмнявам се някой от форума да знае...

  24. #299
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Междудругото, с това стъпване на луната се застъпи малко по-друга тема. Имало ли е наистина стъпване на Луната? И по-точно от американци? Силно се съмнявам.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  25. #300
    Голям фен Аватара на ScarlettS
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    758
    ^

    Може ли да дадеш повече аргументи, защо мислиш така. Интересно ми е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си