.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Доклад по свят и личност.......мъничко хелп.

    Темата е и ние сме дали нещо на света някои има ли идея как се правят такива доклади тъи като уча свят и личност за пръв път аи темата е доста гадна ако може някои да помага

  2. #2
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    Така не знам дали насоката, която ще ти дам е правилна, но нека да опитам....

    Може би от теб се очаква да намериш информация за велики хора, които са дали нещо значимо на света, посредством дейността си.
    Доста обширно е като тема, можеш да се спреш на отделен исторически период и да селектираш най-важните изобретения, открития, като цяло събития.

    Да речем може да пишеш за Великите географски открития, за Ренесанса, Античността, Средновековието..просто си харесай нещо и дерзай! (:
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  3. #3
    Според мен темата засяга хората и природата - дали ние сме и дали нещо в замяна.Какво даваме НИЕ на природата и какво вземаме.Главното, че хората използват природата, и изобщо света,за собствените си цели и какви са последиците от тези действия.
    68% от потребителите в сайта си слагат глупости в подписа.Ако си от останалите 32% сложи това в подписа си.

  4. #4
    Да не става на въпрос за кирилицата?
    Пишете грамотно, на кирилица!
    Пийте си млякото редовно!
    Слушайте мама и тате!

  5. #5
    Текста е на Паисии Хилендарски ако не ме лъже памета и си мисля че трябва да се включат Кирил и Методии.

  6. #6

    Регистриран на
    May 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 117
    Това е много лесна и приятна тема според мен.

    Това, което се очаква от теб да напишеш е какво допринасяме за развитието на човечеството, как вредим на природата (с какво), как помагаме на природата, коя от вършените дейности не е благорпиятна за околния свят, хора и т.н.

    Можеш да дадеш примери с високи технологии като компютри, интернет, телевизори, мобилни телефони и т.н. Най-вече можеш да споменеш за напредъка на живота при хората след изобретяването на автомобила, телефона.

    Има много за писане по тая тема.

    По-горните мнения мисля, че също могат да влезнат в темата ти, защото не е споменато никъде, че се отнася само за природата, а за света. Света ще рече всичко включително и хората. Така че.. писмеността е от много важно значение.
    Don't tell me what I can or can't do !

  7. #7
    Голям фен Аватара на Slashy
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    552
    бах и вие ли го имате тоя скапан предмет! баахти тъпото..

  8. #8
    аз имам още време и чакам вашата помощ върху темата.

  9. #9
    Тук има много интересни факти за български учени прославили България.

    http://jenite.blogspot.com/search/la...D1%82%D0%B0%3F

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си