.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: TurkishRap

  1. #1

    TurkishRap

    Здравейте .

    Ако някой знае откъде мога да си смъкна песнички на Ceza, Norm, Sagapo kajmer и т.н.
    За съжаление не успях да ги намеря, ако случайно някой знае откъде мога да си ги намеря да даде линк моля

  2. #2

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    XaCkoBo
    Мнения
    90
    В data.bg
    Можеш да покажеш на човек правилния път, но не можеш да го накараш да тръгне по него!!!

    htpp://www.impulse.bg/user/LoNeLy_DeaTh_f

  3. #3
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    ти знаеш ли че има турска рап песен ,която е за България и българите и хич не е с позитивни послания !

  4. #4
    Аватара на Mooo6no
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    Варна, морето, сините вълни...
    Мнения
    2 039
    ^ То май и сръбска такава имаше на Београдски Синдикат, ама не съм сигурен. ;] Говоря за ей тия - http://zazz.bg/play:cdef3de4

    Иначе на Ceza му имам цялата дискография, а на Sogopa Kajmer от различни места минимум 80 уникални песни, но само 3 албума са ми подредени и са ми бая разбъркани данните.

    Eй тук са доста неща на Сагопа (вкл и новия албум), но разбъркано.
    http://thepiratebay.org/torrent/4102095/Sagopa_Kajmer_Collection_(including_newest_Album_)

    Може да ми да деш скайпа си на ЛС да ти ги пратя на Ceza, но нз кога точно ще е тва. ;]

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    ти знаеш ли че има турска рап песен ,която е за България и българите и хич не е с позитивни послания !
    Ух.. защо когато някой чуе турчин/турски/Турция и се изпълва с омраза?
    Ей такова е съзнанието на българина .. кой каквото и да е пял за България и българите, мене лично не ме интересува.Аз искам да си изтегля турски рап и да си слушам.

    Имах в предвид, че мнението няма нищо общо с темата, но простено ти е ...

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Принципно рапът е музика,в която текстът е от адски съществено значение.Както казва един тип "изобщо не ми обяснявай,че си рапер ако не разираш английски".а това че мразим/мразя турци си е по подразбиране.българка съм все пак.но има турски рапери с адски флоу.Джеза особено е луд.

  7. #7
    eми все пак не забравяй, че в България национализма е силно развит...или то по-скоро е леко изкривен..не толкова обич към българското,а по скоро омраза към всичко друго, което не е българско...особено ако става въпрос за турци ситуацията става още по-сложна.... нали уж заради османското робство ае кво да ти обеснявам сумати глупости има,който и аз не ги разбирам ! ама стига спам....
    ако искаш ми пиши ЛС ще ти пратя по скайп някои песнички на Ceza теб кой още те интересува?

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    ти знаеш ли че има турска рап песен ,която е за България и българите и хич не е с позитивни послания !
    еми то да ти кажа има и много български песни с не особено позитивни послания към турците .... така че ...никой не е чист

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    ти знаеш ли че има турска рап песен ,която е за България и българите и хич не е с позитивни послания !
    еми то да ти кажа има и много български песни с не особено позитивни послания към турците .... така че ...никой не е чист

  10. #10
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Цитирай Първоначално написано от paramore_f
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    ти знаеш ли че има турска рап песен ,която е за България и българите и хич не е с позитивни послания !
    еми то да ти кажа има и много български песни с не особено позитивни послания към турците .... така че ...никой не е чист
    ти сама го каза-причината не се е пръкнала ей така от кеф,просто си познаваме история

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Цитирай Първоначално написано от paramore_f
    Цитирай Първоначално написано от Diam0nD
    ти знаеш ли че има турска рап песен ,която е за България и българите и хич не е с позитивни послания !
    еми то да ти кажа има и много български песни с не особено позитивни послания към турците .... така че ...никой не е чист
    ти сама го каза-причината не се е пръкнала ей така от кеф,просто си познаваме история
    не напротив аз го казах тва с ирония за робството в смисъл такъв , че това е история просто и не бива да гледаме негативно на нещата така.... по тая логика всички трябва да се мразят, защото са имали войни по между си и защото едните са били под робство на другите...ае мн тъпа работа историята трябва да се приема а не да се взима някакво отношение ...още повече, че нещата са мн преиначени и дори на места има несъответствия...не се правя на голямата историчка,но просто споделям мнение.....пък и живеем в 21 век хората трябва да са по-толерантни един към друг.... а да не говорим ,че ние българите се мислим за най-велики и мразим всичко и всички...все нещо ни е криво и все мислим че другите са зле без да виждаме ние кви сме.... но не ние трябва да мразим някого,защото така по ни оттърва....
    пффф скапахме темата

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Мда,верно преебахме темата.Аз пък не мисля,че се мразят другите нации,поне в моите среди като че ли не е така.Лични причини да...аз например не харесвам германци и американци по много причини..но пък сърбите и французите са ми доста близки до сърцето,а не е като да не сме воювали с тях,или пък като да не сме били на страната на Германия.Ама съгласи се,че война е едно,а 5 века спряно развитие,иго е съвсем друго.
    и не бих нарекла историята на България "Просто история".Хората СА достатъчно толератни,но турците и до днешна дата се държат властно с българите,дори и като отделни индивиди към отделни индивиди.

  13. #13
    глупости! ходила ли си в Турция...мога да ти кажа че хората се държат много добре .. те не мразят българите напротив ... ае спирам до тук щото прекалихме ... пък и ти мислиш едно аз друго няма как да дойдем на една глава

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Така е,няма как да се случиМоят контакт с турци все е бил с някакви,дето ми се обясняват в любов все едно съм им длъжна.гнуснооо

  15. #15
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от paramore_f
    глупости! ходила ли си в Турция...мога да ти кажа че хората се държат много добре .. те не мразят българите напротив ... ае спирам до тук щото прекалихме ... пък и ти мислиш едно аз друго няма как да дойдем на една глава
    щот си там като туристи и снасяш кинти и то и аз да съм търговец и аз ще ти се хиля ко щеш да си циганин .... ае ае тия не ми ги пробутвай ! 5 века са си 5 века !!! Може би благодарение на турците сега сме на това дередже ! Иначе гледам београдски синдикат има ... е ей ви най-яката им /според мен де / http://zazz.bg/play:f6b429cb

  16. #16

    turkce rap

    tr rap men mn me kefi li4no prepora4vam son nefes,mc karakule,dj yildirim,ugur-e,dj ferit...

  17. #17
    Аватара на puhen0to
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Shinigamiville
    Мнения
    530

    Re: turkce rap

    втф...

  18. #18
    kakvo zna4i vtf? nesam na qsno sas sakra6teniaqta

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си