.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Искам на купон... но не ме пускат.

    На 22 съм канена на два купона... на единия ме пускат, но на другия не... някакви идеи как да ги склоня да ме пуснат и на втория? helppp plssss

  2. #2
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    След като не те пускат на втория..значи има причина.. какъв е той,къде е?

  3. #3
    амиии той е в един ресторант, ко може да се нарече така... на няколко пресечки от нас... а другия е извън града/този на който ме пускат/... тъй че и аз нз що...

  4. #4
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    Явно са си направили някаква сметка. Плюс това може да не им допада другата ти компания,да са останали с лошо впечатление от тях.
    Станислава

  5. #5
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    Хм..много странно..пускат те извън града,а не те пускат в някакъв ресторант..сигурно е от компанията!

  6. #6
    Голям фен Аватара на stelit0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    884
    не бе пускат я в ресторанта а не я пускат на този извън града.

  7. #7
    Аватара на stefanov
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Силистра
    Мнения
    191
    Е Нормално е да не те пускат извън града. Там ще пиете, ще купонясвате, а после трябва да шофирате обратно. А и в тая зима..
    The purity of a person's heart can be quickly measured by how they regard animals

  8. #8
    Мисля, че пропусна да отбележиш на колко си години.
    Имам две хипотези. Едната е заради възрастта ти (която така и не си споменала), а втората е, че на компанията нещо им куца.

    Междодругото, ако втория купон е този, на който не те пускат (където е извън града) - то е разбираемо, все пак това е друг град, пък и е зима, студено е. Но ако си над 16 години, това с другия град ... просто родителите ти се притесняват много за теб... или пък ти нямат никакво доверие. Пък и ти си момиче, вашите се притесняват за "невинността" ти. Биха били спокойни когати знаят, че НАИСТИНА нищо няма да се случи там или между теб или някои разгонен млад левент.
    Ти прицени кое е...

    Дано съм бил полезен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си