.
Затворена тема
Страница 43 от 73 ПървиПърви ... 3339404142434445464753 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 051 до 1 075 от общо 1803
  1. #1051
    Е, браво.. аз пък.. за 15 дни- 4 килограма. Много бавно при мен се получава, но за сега не се отказвам.

  2. #1052
    Супер фен Аватара на Deadlock
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 482
    ако това е бавно, аз съм хамстер..
    нездравословно бързо е.

  3. #1053
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Е браво на всички за постигнатите резултати,аз от утре почвам диетата на Боряна,пък дано да я издържа и да има ефект естествено,стискайте ми палци

  4. #1054
    Здравейте момичета.. И аз се присъединявам към вас, само че няма да спазвам определена диета ами мой си режим.. :P КОйто се състой в следните неща:
    Никакви газирани и алкохолни напитки.. Тестените изделия до минимум.Много вода.Плодове и зеленчуци на корем.. Ако не издържам без сладко, най-много едно блогче натурален шоколад.. Правя си вече и тетрадка с упражнения, много разходки, дишане на чист въздух и тичане..

    Иначе съм висока 163 см.. Тежа 64 кг Целя в рамките на 2 месеца в този режим да стана поне 54
    Те рядко постигаха съгласие... Всъщност, почти никога... Караха се постоянно, но въпреки различията, тях ги свързваше нещо много важно - УМИРАХА ЕДИН ЗА ДРУГ !

  5. #1055
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от heiress
    Край с плодовете и зеленчуците.. сега пак 5 дни мъчения. Вече ми се гади от яйца, мляко и месо..
    Плодове? Все още ли става въпрос за Дюкан? И щом 5 дни са ти много, защо не пробваш редуване 3/3 или 1/1? И на мен ми идват в повече, предния път затова прекъснах режима, ама сега ще правя 1/1, Дюкат това препоръчва за хора със слаба воля и които имат да свалят малко.

  6. #1056
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Аз утре почвам 90 - дневната.. ( надявам се да не ми се опорочат плановете ;д )
    1.72 съм, тежа 60 кг.. Искам да стана 53 - 55 някъде.
    Гадното е, че сутрин ставам в 6 и нямам никакъв апетит, а трябва да ям плод. В училище няма да ям ( което също ми е трудно, защото именно там огладнявам ) И така, дано само я спазвам максимално стрикно. Възможно е да пропускам плодовия или да правя прегрешения в него, ама...важното е да има някакъв резултат.

  7. #1057
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Цитирай Първоначално написано от heiress
    Край с плодовете и зеленчуците.. сега пак 5 дни мъчения. Вече ми се гади от яйца, мляко и месо..
    Плодове? Все още ли става въпрос за Дюкан? И щом 5 дни са ти много, защо не пробваш редуване 3/3 или 1/1? И на мен ми идват в повече, предния път затова прекъснах режима, ама сега ще правя 1/1, Дюкат това препоръчва за хора със слаба воля и които имат да свалят малко.
    Не съм със слаба воля, а и това е най- удобният ми режим, за жалост.

  8. #1058
    Цитирай Първоначално написано от mynichkaweshtica
    Здравейте момичета.. И аз се присъединявам към вас, само че няма да спазвам определена диета ами мой си режим.. :P КОйто се състой в следните неща:
    Никакви газирани и алкохолни напитки.. Тестените изделия до минимум.Много вода.Плодове и зеленчуци на корем.. Ако не издържам без сладко, най-много едно блогче натурален шоколад.. Правя си вече и тетрадка с упражнения, много разходки, дишане на чист въздух и тичане..

    Иначе съм висока 163 см.. Тежа 64 кг Целя в рамките на 2 месеца в този режим да стана поне 54
    2 месеца- 10 килограма.... не са ли малко множко? Едва ли ще стане, а ако стане после има голяма вероятност да си върнеш бързо теглото.

  9. #1059
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    До сега съм чела най-различни коментари за диетата на Боряна и като гледам има ефект от нея и не се връщат пак килограмите,жени от 100кг стават на 70-80кг с тая диета,изумена съм просто,решена съм да я почвам и аз от утре,направо се надъхах като прочетох тези хубави отзиви и най-вече прекрасните килограми,които са постигнали,отивам след малко до магазина да се заредя с млеко и яйца,и някой друг зеленчук

  10. #1060
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от heiress
    Цитирай Първоначално написано от mynichkaweshtica
    Здравейте момичета.. И аз се присъединявам към вас, само че няма да спазвам определена диета ами мой си режим.. :P КОйто се състой в следните неща:
    Никакви газирани и алкохолни напитки.. Тестените изделия до минимум.Много вода.Плодове и зеленчуци на корем.. Ако не издържам без сладко, най-много едно блогче натурален шоколад.. Правя си вече и тетрадка с упражнения, много разходки, дишане на чист въздух и тичане..

    Иначе съм висока 163 см.. Тежа 64 кг Целя в рамките на 2 месеца в този режим да стана поне 54
    2 месеца- 10 килограма.... не са ли малко множко? Едва ли ще стане, а ако стане после има голяма вероятност да си върнеш бързо теглото.
    Ще ги свалиш лесно тея 10кг ако си по пълна,при по пълните момичета и жени по лесно се свалят килцата,и аз миналата година за 2месеца свалих 13-14кг и зимата само качих 3-4кг

  11. #1061
    Супер фен Аватара на pinki
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    1 430
    Здравейте, на 24.02 започвам 90-дневната диета Знам, че ви е писнало от такива въпроси, но за периода от 24.02 до 3.04 т.е 40дни, като се има в предвид, че ще си спазвам диетата стриктно и ще спортувам по 2-3 пъти в седмицата, ще съм свалила ли мин 10кг? Благодаря Висока съм 172 и съм 70кг, искам да стана 60
    От самозагубени, празноглави, антиинтелигентни, прости, морално-деградирали, материално извисени, несъстоятелно ориентирани, префукани, нагли, нахални индивиди ми писна!

  12. #1062
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    ^Ще ги свалиш иска се воля и постояноство

  13. #1063
    Оф, много се дразня на тоя тъп кантар, 1 ден съм 60 кг, на следващия съм 61, после 62, и така постоянно.. предполагам, че е нормално, но е много дразнещо.. всеки път като се кача на кантара и се надявам да съм под тия тъпо 60 килограма и всеки път се разочаровам, незнам какъв ми е случея..

  14. #1064
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    ^ спокойно и моя прави така

  15. #1065
    Много е досадно..

  16. #1066
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Ако например изпия 1 чаша кока-кола и после 4-5 часа ходя бързо ще се опрости ли гряха ми ?Кое е по-добре да ям сутрин:зелени ябълки,киви или портокали?И кажете упражнения за отслабване -не за стягане!

  17. #1067
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Цитирай Първоначално написано от MichellePhan
    Ако например изпия 1 чаша кока-кола и после 4-5 часа ходя бързо ще се опрости ли гряха ми ?Кое е по-добре да ям сутрин:зелени ябълки,киви или портокали?И кажете упражнения за отслабване -не за стягане!
    Ми при положение, че тази диета има ефект дори и с леките прегрешения...пий, ако наистина ти се пие. Ако не ми носят вкъщи, няма да пия аз, но има ли - няма шанс да не пия. Не могаа...
    Иначе - ябълките, но и 3те може така или иначе. Най - доброто е тичане...или скачане на въже. Така се сваля най - цялостно.

  18. #1068
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    heiress, предложих ти 1/1, защото е по-лесно да се спазва, пък и казваш, че ти е писнало от месо, яйца и мляко, но щом можеш и 5/5 да правиш, добре. Но плодовете наистина нямат място в диетата на Дюкан, защото в тях има прости въглехидрати, а основата на този режим е да се изключат (или поне сведат до минимум) мазнините и въглехидратите.
    MichellePhan, защо не пиеш кола лайт? Аз по принцип не обичам кола и не знам дали има разлика във вкуса, ама надали е нещо чак толкова фрапиращо. Плодове няма голямо значение какво ще ядеш, виж кои най-много те засищат, за да не си много гладна по обяд. А упражнения "за отслабване" няма, отслабва се от негативен калориен баланс (изразходваш повече, отколкото ядеш). Всяко упражнение ще ти помогне за това, защото се изгаря енергия при движение. Кардио тренировките (бягане, аеробика, колело и т. н.) изгарят най-много енергия, така че те може да се водят като "за отслабване".

  19. #1069
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Като кола манячка ( ), мога да кажа, че кола лайт е нещо отвратително. Може би ако човек наистина не пие кола, няма да му направи такова впечатление, ама това аз не мога да го пия. Все едно пия Дерби Кола.. ;д Не знам, ще се опитвам да ограничавам аз, пък ако успея, успея.

  20. #1070
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от tonitta
    на мен ужасно много ми се иска за цапочна 90 дневната, обаче пак го закъсах със сърцето и не смея на тоя етап да правя каквото и да е.. просто не трябва да ям мазно, тестено и всякви тежки храни.. охх едва ли някой от вас може да ме разбере и да ми помогне, но ако започна да се храня предимно с плодове, зеленчуци, мляко, яйца, и изобщо храни, които са полезни, и започна да тичам всяка вечер дали ще ми се поопвари малко сърцето, щот хем искам да отслабна, хем да съм здрава, а аз като направя 5 крачки и се уморявам, задъхвам се и..
    Това е много сериозно... Ако проблемите ти със сърцето са от наднормено тегло, недей да бягаш още, а само прави дълги разходки на бърз ход или карай колело. Лекуващият ти лекар трябва да ти даде насоки какво може и какво не можеш да правиш, за да не си навредиш. Спазвай това за тежките храни на първо време, а като се пооправиш, тогава помисли за конкретна диета. Със здравето не бива да си играеш.

  21. #1071
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Цитирай Първоначално написано от Goddess
    Като кола манячка ( ), мога да кажа, че кола лайт е нещо отвратително. Може би ако човек наистина не пие кола, няма да му направи такова впечатление, ама това аз не мога да го пия. Все едно пия Дерби Кола.. ;д Не знам, ще се опитвам да ограничавам аз, пък ако успея, успея.
    Съгласих се Аз така или иначе пия кока-кола (и то лайт) само преди да даря кръв, за да ми се вдигне кръвното И 1-2 пъти на лекции ми се е случвало, като нямам време да ям, да си взема една кола лайт и солети, но последния път ми стана лошо и от тогава не ми се иска дори да поглеждам кола.

  22. #1072
    Мега фен Аватара на Goddess
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    София
    Мнения
    3 526
    Мда. То по принцип не ми е толкова за калориите в колата, колкото затова, че е газирана...Цял живот пия в някакви промишлени количества и само дето ми подува корема. Не е полезна, ама какво да направя, обичам я. ;д Може би ще си позволявам при въглехдиратния ден, поне една чаша..

  23. #1073
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 170
    Цитирай Първоначално написано от Goddess
    Мда. То по принцип не ми е толкова за калориите в колата, колкото затова, че е газирана...Цял живот пия в някакви промишлени количества и само дето ми подува корема. Не е полезна, ама какво да направя, обичам я. ;д Може би ще си позволявам при въглехдиратния ден, поне една чаша..
    ами аз преди като я направих за 3 дена < и не мислех за нея не ми се пиеше ама по телевизията даваха и просто не се стърпях...тя беше студена,газирана и кола <3

  24. #1074
    според мен един - два пъти, ако нарушиш диетата, не е фатално... Все пак не може постоянно да се ограничаваш...

  25. #1075
    утре ми е водният ден, малко се притеснявам, но се надявам да се справя
    аз примерно на плодовия си ям сурови ядки, не смятам, че е вредно.. не се тревожете толкова ;Д
    иначе за цялата диета не съм сгрешила нито веднъж
    единственото е, че ям по-рано от 12, но съм от 12.20 на даскало, а ми е 1 час път
    не мога да ям в училище, какво да ям там..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си