.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    прецаквания, идеи ?

    значи с една моя приятелка си нямаме работа ... а не искаме да си пропиляваме лятото на вятъра . намираме се в някво село забравено от Бога :Д ако може някакви идеи за прецаквания на хора или нещо забавно ? мерси предварително ^^

  2. #2
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Не може ли да си намерите някакви други занимания, вместо да се занимавате с подобни глупости.

    Тъпо е. И показва единствено, че сте с ниска интелигентност, ако мога така да се изразя.

  3. #3
    Голям фен Аватара на JuStIc3
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    629
    Pranks .. google .. Само да не закачате старите хора че ше ви насъскаме форонА

  4. #4
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    четете книги и гледайте филми
    ходете на плаж..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  5. #5
    Супер фен Аватара на DeviL_AsS
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 941
    Проста си.

  6. #6
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 065
    Цитирай Първоначално написано от DeviL_AsS Виж мнението
    Проста си.
    Мдаааам.

  7. #7
    Аватара на alinaka_99
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    75
    аз преди няколко години с една приятелка не знам защо обаче много мразихме една жена, но не само ние... ツ
    ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
    Значи...
    1 Писахме й фалшиви писма и й ги пускахме в пощенската кутия ~~ТЯ СЕ ХВАЩАШЕ НА ВСИЧКО~~~

    2 На минувачите също скроихме номер
    Аз имам фалшиви пари, но които естествено пише, че са фалшиви.
    Завързвахме ги със корда и когато хората ги видяха веднага посегнаха и ние ги дърпаме.
    Един път просто ги оставихме на пътя и една жена ги взе и отиде право в магазина---не знам какво е станало там---

    3 Звъним на звънците на къщите и бягаме.

    4 Предварително пиша на лепенки разни цени и ги лепя по продуктите в магазина и хората се подлъгват от високите цени и нищо не купуват...

    5 Вчера на едно място с някакво събрание- значи пращах някаква снимка по Bluetooth на всеки на който му беше включен имаше поне 5 души от около 30 човека
    те много се оглеждаха.
    и естествено името на моето устройство беше променено...

    6 Слагахме смола по пейките

    7 Правехме фалшиви табели като например: Не пий от водата! Внимание бълхи! Внимание тоалетните не работят!
    Не гази тревата! -- смешното беше, че беше полянка през, която хората минаваха, защото беше единственото място за минаване там...хехе

    8 Слагахме табелки на гърбовете на хората.
    като: Горещо ми е! Гладен съм! Ритни ме! Мързелив съм! Заразен съм не ме доближавай!

    ТОВА Е ОТ МЕН ИМАМ И ОЩЕ ИДЕИ
    ДАНО СЪМ ПОМОГНАЛА
    ✯✯✯✯✯✯✯✯✯ ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ ✯✯✯✯✯✯✯✯✯
    Последно редактирано от alinaka_99 : 07-27-2012 на 08:25

  8. #8
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от alinaka_99 Виж мнението
    аз преди няколко години с една приятелка не знам защо обаче много мразихме една жена, но не само ние... ツ
    ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
    Значи...
    1 Писахме й фалшиви писма и й ги пускахме в пощенската кутия ~~ТЯ СЕ ХВАЩАШЕ НА ВСИЧКО~~~

    2 На минувачите също скроихме номер
    Аз имам фалшиви пари, но които естествено пише, че са фалшиви.
    Завързвахме ги със корда и когато хората ги видяха веднага посегнаха и ние ги дърпаме.
    Един път просто ги оставихме на пътя и една жена ги взе и отиде право в магазина---не знам какво е станало там---

    3 Звъним на звънците на къщите и бягаме.

    4 Предварително пиша на лепенки разни цени и ги лепя по продуктите в магазина и хората се подлъгват от високите цени и нищо не купуват...

    5 Вчера на едно място с някакво събрание- значи пращах някаква снимка по Bluetooth на всеки на който му беше включен имаше поне 5 души от около 30 човека
    те много се оглеждаха.
    и естествено името на моето устройство беше променено...

    6 Слагахме смола по пейките

    7 Правехме фалшиви табели като например: Не пий от водата! Внимание бълхи! Внимание тоалетните не работят!
    Не гази тревата! -- смешното беше, че беше полянка през, която хората минаваха, защото беше единственото място за минаване там...хехе

    8 Слагахме табелки на гърбовете на хората.
    като: Горещо ми е! Гладен съм! Ритни ме! Мързелив съм! Заразен съм не ме доближавай!

    ТОВА Е ОТ МЕН ИМАМ И ОЩЕ ИДЕИ
    ДАНО СЪМ ПОМОГНАЛА
    ✯✯✯✯✯✯✯✯✯ ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ ✯✯✯✯✯✯✯✯✯
    И какво като сте ги направили тези простотии? Голямо геройство ли е, че се и хвалиш? Ама какво ли очаквам - на 13 си. Бас държа, че в това село, за което говори авторката, преобладават възрастни хора, наближаващи шейсете години. Те не заслужават да се ебавате с тях. Намерете си нещо друго забавно. Например четете книги и ги коментирайте заедно, гледайте някакъв филм/сериал, помогнете на някого... Има много начини да ти е весело, който странно защо, но няма да намерите в моловете и по кафетата.

  9. #9
    Аватара на alinaka_99
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    75
    защо не излиза всичко което написах

  10. #10
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    И какво като сте ги направили тези простотии? Голямо геройство ли е, че се и хвалиш? Ама какво ли очаквам - на 13 си. Бас държа, че в това село, за което говори авторката, преобладават възрастни хора, наближаващи шейсете години. Те не заслужават да се ебавате с тях. Намерете си нещо друго забавно. Например четете книги и ги коментирайте заедно, гледайте някакъв филм/сериал, помогнете на някого... Има много начини да ти е весело, който странно защо, но няма да намерите в моловете и по кафетата.
    +1
    Последно редактирано от ~The Smile~ : 10-28-2012 на 20:00

  11. #11
    Човек като не прави нещо смислено и започва да мисли за глуписти

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си