.
Затворена тема
Страница 61 от 95 ПървиПърви ... 115157585960616263646571 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 501 до 1 525 от общо 2365
  1. #1501
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Осъзнавате ли колко бързо се случва ислямизацията на света?
    Доскоро човек имаше малко и скучни варианти за смърт - инфаркт, рак или просто от старост. Мулти-култи политиката наистина мултиплицира опциите - автомати, бомби, камиони, обезглавяване с нож, насичане с брадва, убиване с камъни, изгаряне приживе..."

    ПП: Пазарната нисша за начините как да умреш, става все по-разнообразна. Не може да се отрече изобретателността на исляма в това отношение, да го ева.
    Последно редактирано от defender : 07-19-2016 на 20:23

  2. #1502
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Петли и крави тормозят новите селяни
    http://www.novini.bg/news/366811-%D0...%B8%D1%8F.html

    ПП: Имам опасение, че една от жалбите е на гражданчето от Южния парк, Ауриса.

  3. #1503
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    https://www.facebook.com/Brato.bg/vi...type=2&theater

    В какво се превърнаха европейските гражданЕ, след поредицата от атентати.

    аллях акбар победи либерализма, май.

  4. #1504
    Най малко 18 загинали в Мюнхен.

  5. #1505
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Преди 2 години Европа беше спокойно място. Нещо се случваше тук-там, но рядко. Вече се случва всеки ден. Чудя се на управляващите - как един не излезе да си подаде оставката. Един да беше казал: "Не се справям, политиката ми е погрешна, нося отговорност"."


    ПП: като бях малък слушах за атентати само в арабските държави, а сега в ес, развиваме ли се, не знам. Пренесоха терористичния дух в Европа напълно умишлено.
    Последно редактирано от defender : 07-22-2016 на 20:00

  6. #1506
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Либералната цензура постигна нови върхове. Самоубийственият атентат в Германия вчера бе отразен със заглавието: "Сирийски бежанец загина при взрив в Германия"."

    ПП: Загинал е бедният човечец бежанец терорист-атентатор, кво да праИш.
    Последно редактирано от defender : 07-26-2016 на 19:18

  7. #1507
    Мега фен Аватара на Dwyd96
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    5 758
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    "Либералната цензура постигна нови върхове. Самоубийственият атентат в Германия вчера бе отразен със заглавието: "Сирийски бежанец загина при взрив в Германия"."

    ПП: Загинал е бедният човечец бежанец терорист-атентатор, кво да праИш.
    Хаха... Все пак трябва да сме хуманни, да не сме расисти и антисемити. Обществото толкова е потискало горкия човек (с 1000+ евро помощи на месец), че е нямал друг избор.

  8. #1508

  9. #1509
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Не се учудвам, че толкова хора са гласували за него.

  10. #1510
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Междувременно:
    "66% от запитаните германци не споделят мнението на Меркел по въпроса за бежанците.
    Около 14% от германците признават, че през последните три месеца са се отказали от пътувания с обществения транспорт, автобуси и влакове заради заплахата от терористични нападения"

    ПП: Дали Европа интегрира арабите или самата Европа се превръща в арабска реалия?

  11. #1511
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    бежанците се интегрират в Германия,

    https://www.facebook.com/GenerationE...6/?pnref=story

  12. #1512

  13. #1513
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    бежанците се интегрират в Германия,

    https://www.facebook.com/GenerationE...6/?pnref=story
    тва е сякаш гледам младите ми години в училище

  14. #1514
    Цитирай Първоначално написано от ДОТА Виж мнението
    тва е сякаш гледам младите ми години в училище
    Четейки ти коментарите, строго ме съмнява да си ходил на училище. Дори и да си, едва ли имаш и основно образование.

  15. #1515
    вижте добре какво сме правили, какво са правили бащите ви и вие какво павите деца. https://youtu.be/LMiXInMaHM8
    Последно редактирано от golemiq_korab_minava : 08-08-2016 на 10:27

  16. #1516
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    вижте добре какво сме правили, какво са правили бащите ви и вие какво павите деца. https://youtu.be/LMiXInMaHM8
    Вземи си го набутай този националистически идеал отзад. Предпочитам деца, който се образоват, за да откриват лечения към нови болести или да решават проблеми за световния мир, отколкото някакви полезни овчици, които биха си дали живота за главнокомандващите. Българите са по-образовани от всякога, но най-добрите заминават в чужбина, заради полезни идиоти в системата като тебе!

  17. #1517
    Предпочиташ да те мачка чужд господар, да се биеш в гърдите със затворени очи и да обвиняваш собствената си нация за изчезването на ''по-образованите''.

    Ти си изключително точното следствие от правилото, че когато една лъжа се повтори 100 пъти, тя се приема за истина. А лъжата естествено е всичко, което се рекламира и насажда не по друг начин, ами регламентирано и официално.

    А вариациите са скрити точно пред очите ти, за да не знаеш къде да ги търсиш.

  18. #1518
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    А лъжата естествено е всичко, което се рекламира и насажда не по друг начин, ами регламентирано и официално.
    Това не правиш ли точно ти в момента? Вярваш на социалшовинистката пропаганда, която са ни натрапвали през целите тези години и се опитваш да си опровергаеш побърканите идеали. Няма какво да коментираме повече.

  19. #1519
    Цитирай Първоначално написано от HellKnight Виж мнението
    Това не правиш ли точно ти в момента? Вярваш на социалшовинистката пропаганда, която са ни натрапвали през целите тези години и се опитваш да си опровергаеш побърканите идеали. Няма какво да коментираме повече.
    Недей да коментираш, ако ще ми набутваш чужди творения от моето име. Няма черно и бяло, надявам се, че го знаеш. Социалистическа пропаганда е имало преди време, сега има съвсем друга пропаганда. Разликата между преди и сега обаче стои на един океан разтояние от едната граница и на едно море от другата.
    Последно редактирано от golemiq_korab_minava : 08-08-2016 на 15:39

  20. #1520
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от HellKnight Виж мнението
    Българите са по-образовани от всякога
    хахахаха
    освен критерий за образование да е станало това да можеш да пишеш

  21. #1521
    Цитирай Първоначално написано от ДОТА Виж мнението
    хахахаха
    освен критерий за образование да е станало това да можеш да пишеш
    Това, че ти си тъп, не означава, че всички българи са като тебе.

  22. #1522
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2015
    Мнения
    3 194
    Цитирай Първоначално написано от HellKnight Виж мнението
    Това, че ти си тъп, не означава, че всички българи са като тебе.
    Цитирай Първоначално написано от HellKnight Виж мнението
    Аз взимам стипендия, имам два сертификата и знам 4 езика, а ти с какво можеш да се похвалиш?
    мдаа, ама ако всички българи бяха като теб
    щяхме да живеем в страната на фантазията

  23. #1523
    Скоро бях гледал една сервитьорка на Слънчев бряг с 4 езика за сезозонна работа. Стипендията и отличния успех също не означават каквато и да е стойностна насоченост в живота. Имам колеги, с отличен успех, дори не са зубрачи, но в живота - от куц на куцо.

    Хвалете се.

    Докато ви пълнят кратуните с мир и любов на глобализация между всички народи и малцинства, докато ви учат как сте едно цяло.

  24. #1524
    Голям фен Аватара на Electrа
    Регистриран на
    May 2016
    Мнения
    999
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Скоро бях гледал една сервитьорка на Слънчев бряг с 4 езика за сезозонна работа. Стипендията и отличния успех също не означават каквато и да е стойностна насоченост в живота. Имам колеги, с отличен успех, дори не са зубрачи, но в живота - от куц на куцо.

    Хвалете се.

    Докато ви пълнят кратуните с мир и любов на глобализация между всички народи и малцинства, докато ви учат как сте едно цяло.
    И какво лошо има да работи и да си печели сама парите? И с какво да им пълнят главите? С предразсъдъци и омраза?

  25. #1525
    Цитирай Първоначално написано от Electrа Виж мнението
    И какво лошо има да работи и да си печели сама парите? И с какво да им пълнят главите? С предразсъдъци и омраза?
    Няма нищо лошо, но до там беше с развитието си. Може би. Личеше й.
    Не, главите трябва да се пълнят с реалности. Но какви ти реалности когато самите учителки и учители са първосигнални хора. Самите учебници се пишат от автори приемащи като копираща машина копирани фрази от някое друго място.
    От както съм бил ученик, аз не съм усетил да се провокира борба за родина. Напротив, навсякъде се налага като закон една представа, в която липсва какъвито и да са врагове, каквито и да са заплахи за съществуването ни, идващи от вън, не от вътре. Единствените приказки са, че всичко е рай, едва ли не. Учениците с право излизат с основание завършват училищата напълно неовъзнати и неподготвени за живота, защото грам усилие не се полага за това от правилните хора. Не от учителите, както казах те са си хора на средно ниво. А вече и на основно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си